Dell Pro Micro QCM1250/TPM/i3-14100T/8GB/512GB SSD/65W/WLAN/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y ProSpt GNJ9C
Model: Dell Pro Micro
Procesor: Intel® Core™ i3-14100T (4 jádra, až 4,4 GHz, bez podpory vPro®)
Paměť RAM: 8 GB (1x 8 GB DDR5, až 4800 MT/s, non-ECC)
Úložiště: 512 GB SSD
Další disk: Není přidán
Připojení a síť:
Bezdrátová karta: Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2, 802.11ax) + Bluetooth®, interní anténa
Porty (pravděpodobně dle konfigurace):
Možnost volby mezi VGA, sériovým portem, USB 3.2 Gen 2, USB-C s DP Alt Mode
Možná volba HDMI 2.1 nebo DisplayPort 2.1 (pokud by byl jiný CPU – zde není)
Přehled portů
Přední strana:
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C® (10 Gb/s)
1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)
1x kombinovaný audio port (sluchátka + mikrofon)
Zadní strana:
1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) s funkcí SmartPower On
1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)
2x USB 2.0 (480 Mb/s)
1x DisplayPort™ 1.4a HBR2 podpora
1x HDMI 2.1
1x RJ45 Ethernet (10/100/1000 Mb/s)
1x napájecí konektor (barrel 4.5 mm)
Volitelný modulární port (na zadní straně):
Tento port je volitelný a konfigurovatelný – můžeš si zvolit jednu z následujících možností:
HDMI 2.1 TMDS
DisplayPort™ 1.4a (HBR3)
VGA – starší analogový video výstup.
USB Type-C® s podporou DisplayPort™ Alt Mode
2x USB-A 3.2 Gen 2
PS/2 a sériový port
Sériový modul (Serial Module)
5G optický modul (5G Optical Fiber)
Rozšiřující sloty:
1x M.2 2230 slot
2x M.2 sloty (2230/2280)
Příslušenství:
Klávesnice: Dell KB216, česká/slovenská (QWERTZ), černá
Myš: Dell MS116, optická, černá
Napájení:
Adaptér: 65W AC adaptér (odolný), 4.5mm konektor
Napájecí kabel: Evropský, délka 1,8 m
Software:
Operační systém: Windows 11 Pro
Antivirový software: Není předinstalován
Microsoft 365: Aktivace zkušební verze na 30 dní
Zabezpečení a podpora:
TPM: Ano (Trusted Platform Module)
Podpora: 3 roky ProSupport
Barva: Černá
Procesor: Intel® Core™ i3-14100T (4 jádra, až 4,4 GHz, bez podpory vPro®)
Paměť RAM: 8 GB (1x 8 GB DDR5, až 4800 MT/s, non-ECC)
Úložiště: 512 GB SSD
Další disk: Není přidán
Připojení a síť:
Bezdrátová karta: Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2, 802.11ax) + Bluetooth®, interní anténa
Porty (pravděpodobně dle konfigurace):
Možnost volby mezi VGA, sériovým portem, USB 3.2 Gen 2, USB-C s DP Alt Mode
Možná volba HDMI 2.1 nebo DisplayPort 2.1 (pokud by byl jiný CPU – zde není)
Přehled portů
Přední strana:
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C® (10 Gb/s)
1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)
1x kombinovaný audio port (sluchátka + mikrofon)
Zadní strana:
1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) s funkcí SmartPower On
1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)
2x USB 2.0 (480 Mb/s)
1x DisplayPort™ 1.4a HBR2 podpora
1x HDMI 2.1
1x RJ45 Ethernet (10/100/1000 Mb/s)
1x napájecí konektor (barrel 4.5 mm)
Volitelný modulární port (na zadní straně):
Tento port je volitelný a konfigurovatelný – můžeš si zvolit jednu z následujících možností:
HDMI 2.1 TMDS
DisplayPort™ 1.4a (HBR3)
VGA – starší analogový video výstup.
USB Type-C® s podporou DisplayPort™ Alt Mode
2x USB-A 3.2 Gen 2
PS/2 a sériový port
Sériový modul (Serial Module)
5G optický modul (5G Optical Fiber)
Rozšiřující sloty:
1x M.2 2230 slot
2x M.2 sloty (2230/2280)
Příslušenství:
Klávesnice: Dell KB216, česká/slovenská (QWERTZ), černá
Myš: Dell MS116, optická, černá
Napájení:
Adaptér: 65W AC adaptér (odolný), 4.5mm konektor
Napájecí kabel: Evropský, délka 1,8 m
Software:
Operační systém: Windows 11 Pro
Antivirový software: Není předinstalován
Microsoft 365: Aktivace zkušební verze na 30 dní
Zabezpečení a podpora:
TPM: Ano (Trusted Platform Module)
Podpora: 3 roky ProSupport
Barva: Černá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - Desktop |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.66 kg |
| EAN: | 5397184936290 |
| Typ disku (PC): | SSD |
| USB 3.x Type-C: | 1 |
| Veľkosť pamäte (PC): | 8 GB |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Optická mechanika (PC): | Ne |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ne |
| Podpora AI (NTB): | Ne |
| Prevedenie (PC): | Microtower |
| Grafický výstup DisplayPort (PC): | 1 |
| Grafický výstup HDMI (PC): | 1 |
| Počet jader procesoru (PC): | 4 |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 3 roky On-site |
| Výrobca (PC): | DELL |
| Veľkosť HDD (PC): | 512 GB SSD |
| GPSR: | DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika;support@dell.com |
| Zdroj W (PC): | 35 |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 0 |
| Procesor (PC): | Intel Core i3 |
| USB 2.0: | 2 |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| USB 3.x Type-A: | 3 |
| Určení (PC): | Pracovní stanice |
| Operačný systém (PC): | Windows 11 Pro |
| Copilot+ PC: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
