Dell Pro Micro QCM1250/TPM/i5-14500T/8GB/512GB SSD/90W Type-C/WLAN/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y ProSpt 5H4W2
Dell Pro Micro – Přehled konfigurace
Šasi: Dell Pro Micro (ultrakompaktní provedení)
Procesor: Intel® Core™ i5-14500T vPro® 14 jader, až 4,8 GHz
Energeticky úsporný model (TDP 35 W)
Paměť RAM: 8 GB DDR5 (1×8 GB, až 4800 MT/s, non-ECC)
Úložiště: 512 GB SSD
Grafika: Integrovaná (Intel UHD Graphics 770)
Síť:
Wi-Fi 6E (Intel AX211) – 2×2 MIMO, 802.11ax
Bluetooth®
Interní anténa
Napájení: 90W adaptér + evropský napájecí kabel (1,8 m)
Klávesnice: Dell KB216 – česká/slovenská QWERTZ, černá
Myš: Dell MS116 – černá
Porty
Přední porty
1× USB 3.2 Gen 2 Type-C® (10 Gbps)
1× USB 3.2 Gen 1 Type-A (5 Gbps)
1× kombinovaný audio jack (sluchátka + mikrofon)
Zadní porty
1× USB 3.2 Gen 1 Type-A s funkcí SmartPower On (5 Gbps)
1× USB 3.2 Gen 1 Type-A (5 Gbps)
2× USB 2.0 Type-A (480 Mbps)
1× DisplayPort™ 1.4a (HBR2) (pro i5-14500T)
1× HDMI 2.1
1× RJ45 Ethernet (1 Gbps)
1× Napájecí konektor (pro 90W adaptér)
1× Volitelný modulární port
Volitelný modulární port
Zde lze zvolit jednu z následujících možností:
HDMI 2.1 (TMDS)
DisplayPort™ 1.4a (HBR3)
VGA
USB Type-C® s DisplayPort™ Alt Mode
2× USB-A 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
PS/2 a sériový port
Sériový modul
5G optický modul
Operační systém: Windows 11 Pro
Software:
Bez antiviru
30denní zkušební verze Microsoft 365
Barva: Černá
Záruka: 3 roky ProSupport
Šasi: Dell Pro Micro (ultrakompaktní provedení)
Procesor: Intel® Core™ i5-14500T vPro® 14 jader, až 4,8 GHz
Energeticky úsporný model (TDP 35 W)
Paměť RAM: 8 GB DDR5 (1×8 GB, až 4800 MT/s, non-ECC)
Úložiště: 512 GB SSD
Grafika: Integrovaná (Intel UHD Graphics 770)
Síť:
Wi-Fi 6E (Intel AX211) – 2×2 MIMO, 802.11ax
Bluetooth®
Interní anténa
Napájení: 90W adaptér + evropský napájecí kabel (1,8 m)
Klávesnice: Dell KB216 – česká/slovenská QWERTZ, černá
Myš: Dell MS116 – černá
Porty
Přední porty
1× USB 3.2 Gen 2 Type-C® (10 Gbps)
1× USB 3.2 Gen 1 Type-A (5 Gbps)
1× kombinovaný audio jack (sluchátka + mikrofon)
Zadní porty
1× USB 3.2 Gen 1 Type-A s funkcí SmartPower On (5 Gbps)
1× USB 3.2 Gen 1 Type-A (5 Gbps)
2× USB 2.0 Type-A (480 Mbps)
1× DisplayPort™ 1.4a (HBR2) (pro i5-14500T)
1× HDMI 2.1
1× RJ45 Ethernet (1 Gbps)
1× Napájecí konektor (pro 90W adaptér)
1× Volitelný modulární port
Volitelný modulární port
Zde lze zvolit jednu z následujících možností:
HDMI 2.1 (TMDS)
DisplayPort™ 1.4a (HBR3)
VGA
USB Type-C® s DisplayPort™ Alt Mode
2× USB-A 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
PS/2 a sériový port
Sériový modul
5G optický modul
Operační systém: Windows 11 Pro
Software:
Bez antiviru
30denní zkušební verze Microsoft 365
Barva: Černá
Záruka: 3 roky ProSupport
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - Desktop |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.65 kg |
| EAN: | 5397184936320 |
| Typ disku (PC): | SSD |
| Počet jader procesoru (PC): | 14 |
| Optická mechanika (PC): | Ne |
| USB 2.0: | 2 |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 3 roky On-site |
| Veľkosť HDD (PC): | 512 GB SSD |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Zdroj W (PC): | 35 |
| GPSR: | DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika;support@dell.com |
| Výrobca (PC): | DELL |
| Určení (PC): | Pracovní stanice |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ne |
| USB 3.x Type-A: | 3 |
| Podpora AI (NTB): | Ne |
| Procesor (PC): | Intel Core i5 |
| Grafický výstup DisplayPort (PC): | 1 |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| Prevedenie (PC): | Microtower |
| USB 3.x Type-C: | 1 |
| Veľkosť pamäte (PC): | 8 GB |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 0 |
| Grafický výstup HDMI (PC): | 1 |
| Operačný systém (PC): | Windows 11 Pro |
| Copilot+ PC: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
