Dell Pro/QCM1250/Micro/i5-14500T/8GB/256GB/UHD 770/W11P/3RNBD VK1Y4
Dell Pro Micro Desktop QCM1250 Technické parametry * Procesor: Intel® Core™ i5 14500T (14 cores, up to 4.8GHz) * Paměť: 8GB (1x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty SODIMM, maximální konfigurace 64 GB] * Operační systém: Win 11 Pro MUI * Kapacita disku: 256GB SSD TLC * Grafická karta: Intel UHD Graphics * Připojení: Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® wireless card, internal antenna * Barva: Černá * Zdroj: 90 Watt A/C Adapter Výbava a příslušenství * Klávesnice: Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black * Myš: Dell Optical Mouse-MS116 - Black * vPro: No vPro® support Konektivita Vpředu: *1x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C® port *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port *1x headset (headphone and microphone combo) port Vzadu: *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with SmartPower On *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port *2x USB 2.0 (480 Mbps) ports *1x DisplayPort™ 1.4a *1x HDMI 2.1 port *1x RJ45 (10/100/1000 Mbps) Ethernet port *1x sériový port a port PS2 využívající kabel ventilátoru (volitelné) *1x volitelný port (HDMI 2.1 / DisplayPort 2.1 /VGA / USB Type-C s rozhraním DisplayPort v alternativním režimu) - možný pouze při individuální konfiguraci Sloty *1x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card *2x M.2 2230/2280 slots for solid-state drive Rozměry a hmotnost * Rozměry: Výška: 182,00 mm, Šířka: 36,00 mm, Hloubka: 178,00 mm * Hmotnost: od: 1,16 - 1,40 kg Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-micro-desktop/spd/dell-pro-qcm1250-micro#product-tab
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - MiniPC |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.81 kg |
| EAN: | 5397184936313 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Myš: | Drátová |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Modelový rad: | Dell Pro |
| Prevedenie: | Micro tower |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 4800 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Kapacita presná (GB): | 256GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,7 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 1 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 2 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 90 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | i5-14500T |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
