Dell Pro Slim/QCS1250/Mini TWR/i5-14500/16GB/512GB/UHD 770/W11P/3RNBD 9P3DM
Základní specifikace
Skříň: Dell Pro Slim s 180W napájecím zdrojem
Procesor: Intel® Core™ i5-14500 (14 jader, až 5.0 GHz)
Paměť RAM: 16 GB DDR5 (1×16 GB, 4800 MT/s, non-ECC)
Úložiště: 512 GB SSD
Grafika: Integrovaná (Intel UHD Graphics)
Optická mechanika: Není
Druh připojení: Bez Wi-Fi (pouze kabelové připojení)
Příslušenství
Klávesnice: Dell KB216, česká/slovenská (QWERTZ), černá
Myš: Dell MS116, optická, černá
Napájecí kabel: C13 (pro Evropu a další země)
Porty
Přední konektory
2× USB 2.0 (rychlost až 480 Mbps)
1× USB 3.2 Gen 1 (rychlost až 5 Gbps)
1× USB 3.2 Gen 1 Type-C® (rychlost až 5 Gbps)
1× kombinovaný audio jack (pro sluchátka/mikrofon)
Zadní konektory
2× USB 2.0 (rychlost až 480 Mbps)
2× USB 3.2 Gen 1 (rychlost až 5 Gbps)
1× DisplayPort™ 1.4a (HBR2) – pro připojení monitoru s vysokým rozlišením
1× HDMI 2.1 (TMDS) – moderní HDMI port pro obraz a zvuk
1x RJ45 (1 Gbps) Ethernet port
Zadní porty (volitelné, nelze mít všechny najednou)
1× VGA port
1× sériový port (COM)
2× USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
1× USB 3.2 Gen 2 Type-C® s DisplayPort Alt Mode
Zadní video výstupy (volitelné)
1× HDMI 2.1 (TMDS) (volitelný)
1× DisplayPort™ 1.4a (HBR3) (volitelný)
Software
Operační systém: Windows 11 Pro
Antivirový software: Není předinstalován
Microsoft 365: 30denní zkušební verze
vPro®: Není podporováno
Zabezpečení a podpora
TPM čip: Ano
Záruka: 3 roky Dell ProSupport
Skříň: Dell Pro Slim s 180W napájecím zdrojem
Rozměry a hmotnost:
Výška: 11,95 palce. (303,50 mm)
Šířka: 3,74 palce. (95,00 mm)
Hloubka: 11,54 palce. (293,00 mm)
Počáteční hmotnost: 3,90 kg (8,61 lb)
Skříň: Dell Pro Slim s 180W napájecím zdrojem
Procesor: Intel® Core™ i5-14500 (14 jader, až 5.0 GHz)
Paměť RAM: 16 GB DDR5 (1×16 GB, 4800 MT/s, non-ECC)
Úložiště: 512 GB SSD
Grafika: Integrovaná (Intel UHD Graphics)
Optická mechanika: Není
Druh připojení: Bez Wi-Fi (pouze kabelové připojení)
Příslušenství
Klávesnice: Dell KB216, česká/slovenská (QWERTZ), černá
Myš: Dell MS116, optická, černá
Napájecí kabel: C13 (pro Evropu a další země)
Porty
Přední konektory
2× USB 2.0 (rychlost až 480 Mbps)
1× USB 3.2 Gen 1 (rychlost až 5 Gbps)
1× USB 3.2 Gen 1 Type-C® (rychlost až 5 Gbps)
1× kombinovaný audio jack (pro sluchátka/mikrofon)
Zadní konektory
2× USB 2.0 (rychlost až 480 Mbps)
2× USB 3.2 Gen 1 (rychlost až 5 Gbps)
1× DisplayPort™ 1.4a (HBR2) – pro připojení monitoru s vysokým rozlišením
1× HDMI 2.1 (TMDS) – moderní HDMI port pro obraz a zvuk
1x RJ45 (1 Gbps) Ethernet port
Zadní porty (volitelné, nelze mít všechny najednou)
1× VGA port
1× sériový port (COM)
2× USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
1× USB 3.2 Gen 2 Type-C® s DisplayPort Alt Mode
Zadní video výstupy (volitelné)
1× HDMI 2.1 (TMDS) (volitelný)
1× DisplayPort™ 1.4a (HBR3) (volitelný)
Software
Operační systém: Windows 11 Pro
Antivirový software: Není předinstalován
Microsoft 365: 30denní zkušební verze
vPro®: Není podporováno
Zabezpečení a podpora
TPM čip: Ano
Záruka: 3 roky Dell ProSupport
Skříň: Dell Pro Slim s 180W napájecím zdrojem
Rozměry a hmotnost:
Výška: 11,95 palce. (303,50 mm)
Šířka: 3,74 palce. (95,00 mm)
Hloubka: 11,54 palce. (293,00 mm)
Počáteční hmotnost: 3,90 kg (8,61 lb)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - Desktop |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 4.6 kg |
| EAN: | 5397184935590 |
| Optická mechanika (PC): | Ne |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ne |
| Počet jader procesoru (PC): | 14 |
| Typ disku (PC): | SSD |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Zdroj W (PC): | 180 |
| USB 3.x Type-C: | 1 |
| Prevedenie (PC): | Ultratenký stolní PC |
| Veľkosť pamäte (PC): | 16 GB |
| Veľkosť HDD (PC): | 512 GB SSD |
| Výrobca (PC): | DELL |
| Podpora AI (NTB): | Ne |
| Procesor (PC): | Intel Core i5 |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 3 roky On-site |
| Grafický výstup DisplayPort (PC): | 1 |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 0 |
| Grafický výstup HDMI (PC): | 1 |
| GPSR: | DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika;support@dell.com |
| USB 2.0: | 4 |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| Určení (PC): | Pracovní stanice |
| USB 3.x Type-A: | 3 |
| Operačný systém (PC): | Windows 11 Pro |
| Copilot+ PC: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
