DELL Pro Tower QCT1250 i7-14700/8GB/512GB SSD/keyboard+mouse/W11P/3Y ProSpt/černá 457R0 Dell
Procesor: Intel® Core™ i7-14700 (20 jader, až 5,3 GHz, bez podpory vPro®)
Paměť RAM: 8 GB DDR5 (1×8 GB, až 5600 MT/s, non-ECC)
Úložiště: 512GB SSD (TLC)
Grafika: Integrovaná grafická karta
Optická mechanika: Není součástí
Wi-Fi / LAN: Bez bezdrátové síťové karty (pouze kabelová síť)
Klávesnice: Dell KB216 – česká/slovenská QWERTZ, černá
Myš: Dell MS116 – černá
Napájecí kabel: Typ C13 (pro Evropu a další země)
Operační systém: Windows 11 Pro
Software:
Bez antivirového programu
30denní zkušební verze Microsoft 365
Porty
Přední strana:
2× USB 2.0 (rychlost až 480 Mbps)
1× USB 3.2 Gen 1 Type-C® (rychlost až 5 Gbps)
1× USB 3.2 Gen 1 (rychlost až 5 Gbps)
1× kombinovaný audio jack (sluchátka/mikrofon)
Zadní strana (pro konfigurace s procesory Intel® Core™ i3-14100, i5-14500 vPro®, i5-14600 vPro®, i7-14700 vPro®):
2× USB 2.0 s funkcí SmartPower On
2× USB 3.2 Gen 1 (rychlost až 5 Gbps)
1× RJ45 Ethernet (1 Gbps)
1× HDMI 2.1 (TMDS)
1× DisplayPort™ 1.4a (HBR2)
1× sériový port (volitelný)
Volitelné porty:
1× VGA port (volitelný)
1× HDMI 2.1 (TMDS) port (volitelný)
1× DisplayPort™ 1.4a (HBR3) (volitelný)
2× USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) (volitelné)
1× USB 3.2 Gen 2 Type-C® s podporou DisplayPort™ Alt Mode (volitelný)
Skříň: L6 s napájecím zdrojem 180 W, N-1, TPM modul
Barva: Černá
Záruka: 3 roky ProSupport
Paměť RAM: 8 GB DDR5 (1×8 GB, až 5600 MT/s, non-ECC)
Úložiště: 512GB SSD (TLC)
Grafika: Integrovaná grafická karta
Optická mechanika: Není součástí
Wi-Fi / LAN: Bez bezdrátové síťové karty (pouze kabelová síť)
Klávesnice: Dell KB216 – česká/slovenská QWERTZ, černá
Myš: Dell MS116 – černá
Napájecí kabel: Typ C13 (pro Evropu a další země)
Operační systém: Windows 11 Pro
Software:
Bez antivirového programu
30denní zkušební verze Microsoft 365
Porty
Přední strana:
2× USB 2.0 (rychlost až 480 Mbps)
1× USB 3.2 Gen 1 Type-C® (rychlost až 5 Gbps)
1× USB 3.2 Gen 1 (rychlost až 5 Gbps)
1× kombinovaný audio jack (sluchátka/mikrofon)
Zadní strana (pro konfigurace s procesory Intel® Core™ i3-14100, i5-14500 vPro®, i5-14600 vPro®, i7-14700 vPro®):
2× USB 2.0 s funkcí SmartPower On
2× USB 3.2 Gen 1 (rychlost až 5 Gbps)
1× RJ45 Ethernet (1 Gbps)
1× HDMI 2.1 (TMDS)
1× DisplayPort™ 1.4a (HBR2)
1× sériový port (volitelný)
Volitelné porty:
1× VGA port (volitelný)
1× HDMI 2.1 (TMDS) port (volitelný)
1× DisplayPort™ 1.4a (HBR3) (volitelný)
2× USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) (volitelné)
1× USB 3.2 Gen 2 Type-C® s podporou DisplayPort™ Alt Mode (volitelný)
Skříň: L6 s napájecím zdrojem 180 W, N-1, TPM modul
Barva: Černá
Záruka: 3 roky ProSupport
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - Desktop |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 5397184935965 |
| Typ disku (PC): | SSD |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Podpora AI (NTB): | Ne |
| USB 2.0: | 4 |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ne |
| Zdroj W (PC): | 180 |
| Určení (PC): | Pracovní stanice |
| Veľkosť pamäte (PC): | 8 GB |
| USB 3.x Type-A: | 3 |
| Veľkosť HDD (PC): | 512 GB SSD |
| Prevedenie (PC): | Tower |
| Počet jader procesoru (PC): | 20 |
| USB 3.x Type-C: | 1 |
| GPSR: | DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika;support@dell.com |
| Výrobca (PC): | DELL |
| Optická mechanika (PC): | Ne |
| Grafický výstup DisplayPort (PC): | 1 |
| Operačný systém (PC): | Windows 11 Pro |
| Grafický výstup HDMI (PC): | 1 |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 0 |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Procesor (PC): | Intel Core i7 |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 3 roky On-site |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
