Delock Adapter Audio Stereo jack 3.5 mm male > 3.5 mm 3 pin male 65629 DeLock
This adapter by Delock can be used for connection of your audio connection. It converts your audio female to an audio male interface.
Specification
• Connector: Stereo jack male 3.5 mm > Stereo jack male 3.5 mm
• Stereo jack 3 pin
• Colour: silver
• Housing: metal
• Length incl. connector: ca. 5 cm
System requirements
• A free stereo jack female 3.5 mm port
Package content
• Audio adapter
Package
• Poly bag
Specification
• Connector: Stereo jack male 3.5 mm > Stereo jack male 3.5 mm
• Stereo jack 3 pin
• Colour: silver
• Housing: metal
• Length incl. connector: ca. 5 cm
System requirements
• A free stereo jack female 3.5 mm port
Package content
• Audio adapter
Package
• Poly bag
Dodatočné parametre
| Kategória: | Audio káble a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 4043619656295 |
| Určení (kabel): | Redukce |
| Délka (kabel): | 0cm (kompaktní) |
| Výrobce (kabel): | DeLock |
| Provedení konektoru (kabel): | Rovný |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Barva (kabel): | Stříbrná |
| GPSR: | Tragant Handels und Beteiligungs GmbH;Beeskowdamm 13/15,D-14167,Berlin - Zehlendorf,Německo;rma@tragant.de |
| Konektor 2 (kabel): | 3,5 mm jack |
| Konektor (kabel): | 3,5 mm jack |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
