Digitus Napájecí kabel, CEE 7/7 (Typ-F) - C13 M / F, 1,2 m, H05VVF3G 0,75qmm, bl AK-440110-012-S
Značka: DIGITUS
Digitus Napájecí kabel, CEE 7/7 (Typ-F) - C13 M / F, 1,2 m, H05VVF3G 0,75qmm, bl AK-440110-012-S
Značka: DIGITUS
Napájecí kabel, CEE 7/7 (Typ-F) - C13 M / F, 1,2 m, H05VVF3G 0,75qmm, bl
Odpovídá německým směrnicím
Tento propojovací kabel napájecího kabelu se používá k připojení počítače nebo monitoru k vnitřnímu napájecímu systému
(vývod).
l Konektor 1: Schuko (CEE 7/7), zástrčka
l Konektor 2: IEC C13, konektor
l Kabel standard: H05 VV F3G
l Aktuální nosnost: 250V / 10A
l krytky: lisované
l Stínění: Nestíněné
l Průřez olova: 0,75qmm
l Materiál drátu: CU
l Barevný kabel: černý
l Barevný konektor: černý
l Povrch konektoru: poniklovaný
l Délka: 1,2 m
l Balení: Polybag
l Sortiment: Kabely pro připojení zařízení
Odpovídá německým směrnicím
Tento propojovací kabel napájecího kabelu se používá k připojení počítače nebo monitoru k vnitřnímu napájecímu systému
(vývod).
l Konektor 1: Schuko (CEE 7/7), zástrčka
l Konektor 2: IEC C13, konektor
l Kabel standard: H05 VV F3G
l Aktuální nosnost: 250V / 10A
l krytky: lisované
l Stínění: Nestíněné
l Průřez olova: 0,75qmm
l Materiál drátu: CU
l Barevný kabel: černý
l Barevný konektor: černý
l Povrch konektoru: poniklovaný
l Délka: 1,2 m
l Balení: Polybag
l Sortiment: Kabely pro připojení zařízení
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie káble a adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 4016032315131 |
| Výrobce (kabel): | Digitus |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Konektor (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| Délka (kabel): | 1,1m - 2m |
| Barva (kabel): | Černá |
| Manuál: | Jiný |
| GPSR: | ASSMANN Electronic GmbH;Auf dem Schüffel 3,D-58513,Lüdenscheid,Germany;info@assmann.com |
| Provedení konektoru (kabel): | Rovný |
| Určení (kabel): | Propojovací |
| Konektor 2 (kabel): | IEC (TV) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
EMOS Přepěťová ochrana 5z,5m (šedá) 1909050503
Na sklade
(4 ks)
€23,37 bez DPH
€28,75
Acar F5 3m kabel, 5 zásuvek, přepěťová ochrana, max.proud 16A, černý ppacarf5-3power PremiumCord
Na sklade
(1 ks)
€21,47 bez DPH
€26,41
Eaton Protection Box 6 FR, prepäťová ochrana, 6 zásuviek, 1 m PB6F
Na sklade
(16 ks)
€20,39 bez DPH
€25,08
Omada Redundant Power Supply Module SPEC: 100-240VAC Input, 12VDC Output FEATURE: Redundant Power Supply Module for TL TL-MCRP100 TP-link
Na sklade
(3 ks)
€63,91 bez DPH
€78,61
Solight prepäťová ochrana, 150J, 5 zásuviek, 5m, biela PO58
Na sklade
(1 ks)
€15,21 bez DPH
€18,71
CyberPower Surge Buster™ 8 zásuvek, 2xUSB, 1.8m, New P0820SUF0-FR Cyber Power Systems
Na sklade
(9 ks)
€14,45 bez DPH
€17,77
Podobné produkty
DATACOM Adaptér RJ45 na RJ12 (RJ11) bílá 100ks 4255
Na sklade
(1 ks)
€13,36 bez DPH
€16,43
Prodlužovací přívod 230V, 3m, 6 zásuvek PP6-03 PremiumCord
Na sklade
(2 ks)
€6,17 bez DPH
€7,59
DIGITUS 3cestný kancelářský prodlužovací kabel s 2x USB-A a 1x USB-C porty, bílý DA-70626 Digitus
Na sklade
(1 ks)
€18,37 bez DPH
€22,60
UBNT INS-3AF-I-G [Gigabitový vnútorný PoE konvertor z aktívneho PoE 802.3af na pasívne 24V/0,5A] Ubiquiti
Na sklade
(30 ks)
€15,55 bez DPH
€19,13
