EVOLVEO StrongVision LTE POWER – 4G fotopast s Cloud/Email přenosem a výměnnými 21700 bateriemi CAM-LTE-POW Evolveo
EVOLVEO StrongVision LTE POWER – 4G fotopast s Cloud/Email přenosem a výměnnými 21700 bateriemi
Okamžité 4G odesílání – snímky do aplikace, e-mailu, FTP i cloudu
0,5 s rychlost spouště – zachytí pohyb bez zbytečné prodlevy
Noční vidění 25 m – neviditelný 940 nm IR přísvit
Live View v aplikaci – vzdálený náhled i kontrola záběru
3× 21700 Li-Ion baterie – vysoká kapacita a dlouhá výdrž provozu
Parametry:
Displej: Barevný TFT 2,0"
Senzor pohybu: PIR – nastavitelná citlivost (3 úrovně)
Detekční úhel senzoru pohybu: 120°
Noční přísvit: IR LED 940 nm, 6 × IR LED pod čelním antireflexním krytem
Dosvit IR LED: 25 m *
Rozměry (V × Š × H): 147 × 96 × 79 mm (bez antény); 194 mm (s anténou)
Provozní teplota: -10 °C až +50 °C
Skladovací teplota: -10 °C až +50 °C
Měření teploty: probíhá odečtem vnitřní teploty zařízení
Fáze měsíce na displeji
Zámek zařízení (PIN)
Nastavitelný název zařízení
Letní/Zimní čas
Záznam polohy kamery v aplikaci (nemá GPS)
Krytí: IP65
Zabezpečení: 4místné volitelné heslo
Jazyk menu / aplikace / manuálu: CZ, SK, EN, HU, RO, SI, HR a další
Fotografie
Snímač: 5 MPix
Objektiv: F=6; FOV=60°
Rozlišení: až 30 MP
Režimy: Fotografie / Video / Kombinovaný / Časosběr
Rychlost aktivace: 0,5 s
Video
Rozlišení: VGA / 720p / 1080p / 2K
Formát: MP4/H.264
Live View: <180 kbps
Napájení
Baterie: 3× Li-Ion 21700 (výměnné)
Výdrž: až cca 1500 odeslaných fotografií
Nabíjení: USB-C / DC adaptér
Externí napájení: možnost připojení externí baterie nebo solárního panelu
Konektivita
Mobilní sítě: LTE / 3G / 2G
Paměťová karta: Micro SD až 256 GB
SIM karta: Nano SIM (bez PIN)
Odesílání: Cloud / E-mail / FTP
Obsah balení:
Fotopast StrongVision LTE POWER
Uživatelský manuál
Čtečka micro SD karet
4G anténa
3× Li-Ion 21700 akumulátor
Pásek pro připevnění
Okamžité 4G odesílání – snímky do aplikace, e-mailu, FTP i cloudu
0,5 s rychlost spouště – zachytí pohyb bez zbytečné prodlevy
Noční vidění 25 m – neviditelný 940 nm IR přísvit
Live View v aplikaci – vzdálený náhled i kontrola záběru
3× 21700 Li-Ion baterie – vysoká kapacita a dlouhá výdrž provozu
Parametry:
Displej: Barevný TFT 2,0"
Senzor pohybu: PIR – nastavitelná citlivost (3 úrovně)
Detekční úhel senzoru pohybu: 120°
Noční přísvit: IR LED 940 nm, 6 × IR LED pod čelním antireflexním krytem
Dosvit IR LED: 25 m *
Rozměry (V × Š × H): 147 × 96 × 79 mm (bez antény); 194 mm (s anténou)
Provozní teplota: -10 °C až +50 °C
Skladovací teplota: -10 °C až +50 °C
Měření teploty: probíhá odečtem vnitřní teploty zařízení
Fáze měsíce na displeji
Zámek zařízení (PIN)
Nastavitelný název zařízení
Letní/Zimní čas
Záznam polohy kamery v aplikaci (nemá GPS)
Krytí: IP65
Zabezpečení: 4místné volitelné heslo
Jazyk menu / aplikace / manuálu: CZ, SK, EN, HU, RO, SI, HR a další
Fotografie
Snímač: 5 MPix
Objektiv: F=6; FOV=60°
Rozlišení: až 30 MP
Režimy: Fotografie / Video / Kombinovaný / Časosběr
Rychlost aktivace: 0,5 s
Video
Rozlišení: VGA / 720p / 1080p / 2K
Formát: MP4/H.264
Live View: <180 kbps
Napájení
Baterie: 3× Li-Ion 21700 (výměnné)
Výdrž: až cca 1500 odeslaných fotografií
Nabíjení: USB-C / DC adaptér
Externí napájení: možnost připojení externí baterie nebo solárního panelu
Konektivita
Mobilní sítě: LTE / 3G / 2G
Paměťová karta: Micro SD až 256 GB
SIM karta: Nano SIM (bez PIN)
Odesílání: Cloud / E-mail / FTP
Obsah balení:
Fotopast StrongVision LTE POWER
Uživatelský manuál
Čtečka micro SD karet
4G anténa
3× Li-Ion 21700 akumulátor
Pásek pro připevnění
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotoaparáty a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595683206259 |
| Výrobca (kamery): | Evolveo |
| Kvalita záznamu (kamery): | 4K |
| Digital Video konektor (kamery): | Nemá |
| Pamäťové médium (kamery): | SD/SDHC/SDXC |
| Stabilizácia obrazu (kamery): | Ne |
| Počet CCD čipov (kamery): | 3 |
| Uhlopriečka displeja (kamery): | 2,4" |
| Efektívne rozlíšenie (kamery): | > 4 Mpx |
| Rozsah optického zoomu (kamery): | <= 10 |
| GPSR: | Abacus Electric, s.r.o.;Planá 2,370 01,Česká republika;podpora@evolveo.cz,podpora@salente.cz |
| Typ (kamery): | Outdoorová/Sportovní |
| Sk alebo CZ menu (kamery): | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
