Ext. HDD 2,5'' WD_BLACK 2TB P10 USB 3.2 WDBA2W0020BBK-WES1 Western Digital
Disk WD BLACK P10 Game Drive propůjčí vaší konzoli či PC výkonnostní nástroje, které vás udrží na špici. Špičkový externí HDD s kapacitou až 5 TB, navržený přímo pro hráče, kteří chtějí rozšířit potenciál své konzole či PC uložením své herní knihovny do přenosného úložiště. Díky hernímu disku WD BLACK P10 Game Drive můžete hrát podle svého. Model: WD BLACK P10 Kapacita: 2 TB Typ disku: Externí 2.5 HDD Rozhraní: USB 3.2 Gen 1 type A Přenosová rychlost: 5 Gb/s Provozní teplota: 5°C - 35°C Rozměry [V x D x Š): 14,48 x 118,11 x 87,88 mm Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD externé 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 718037902593 |
| USB verzia: | USB 3.2 Gen 1 (5Gb/s) |
| Rozmer disku: | 2.5" |
| Otáčky disku (rpm): | Neuvedeno |
| Prevedenie: | Externí |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie IDE: | Ne |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Rozhranie PCI-e: | Ne |
| Modelový rad: | WD Black P10 |
| Rozhranie Thunderbolt: | Ne |
| Rozhranie M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Typ úložiska: | HDD |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ne |
| Vhodný pre:: | Herní PC |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Typ konektora: | USB-A |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Farba: | Černá |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
