Externý pevný disk ADATA 1TB 2,5" USB 3.0 DashDrive HV620S, modrá AHV620S-1TU31-CBL
Externý pevný disk ADATA 1TB 2,5" USB 3.0 DashDrive HV620S, modrá AHV620S-1TU31-CBL
Formát:2.5"; Rozhranie:externí USB 3.0; Typ disku:HDD externý
Formát:2.5"; Rozhranie:externí USB 3.0; Typ disku:HDD externý
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD externé 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 4712366966055 |
| Použitie diskov: | externý disk |
| Formát: | 2.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | externí USB 3.0 |
| Disk - typ: | HDD externý |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
