Externý pevný disk ADATA 2TB 2,5" USB 3.1, DashDrive™ Durable HD720, G-senzor, modrý, (gumový, odolný voči vode/nárazom AHD720-2TU31-CBL
Značka: ADATA
Externý pevný disk ADATA 2TB 2,5" USB 3.1, DashDrive™ Durable HD720, G-senzor, modrý, (gumový, odolný voči vode/nárazom AHD720-2TU31-CBL
Značka: ADATA
Externý pevný disk ADATA 2TB 2,5" USB 3.1, DashDrive™ Durable HD720, G-senzor, modrý, (gumový, odolný voči vode/nárazom AHD720-2TU31-CBL
Formát:2.5"; Rozhranie:externí USB 3.0; Typ disku:HDD externý
Formát:2.5"; Rozhranie:externí USB 3.0; Typ disku:HDD externý
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD externé 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| EAN: | 4712366963399 |
| Použitie diskov: | externý disk |
| Formát: | 2.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 2000 |
| Rozhranie: | externí USB 3.0 |
| Disk - typ: | HDD externý |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Predajňa ZV
Patriot TXD externí box USB 3.2 M.2 Gen2 NVMe SSD PV810UPNGM
Na sklade
(1 ks)
€11,48 bez DPH
€14,12
ASUS TUF GAMING A2 SSD NVME case, USB3.2 Gen 2X1, M.2 NVMe SSD kovový box, černá 90DD02X0-M09000 Asus
Na sklade
(8 ks)
€42,86 bez DPH
€52,72
AXAGON RHD-225, kovový rámeček pro 2x 2.5'' HDD/SSD do 3.5'' pozice, montáž ventilátoru Axagon
Na sklade
(7 ks)
€4,32 bez DPH
€5,31
Patriot VXD externí box USB 3.2 M.2 NVMe SSD RGB PV860UPRGM
Na sklade
(1 ks)
€20,35 bez DPH
€25,03
Podobné produkty
VERBATIM Pocket SSD 1TB, USB-C 3.2 Gen 2, černá/šedá 32190 Verbatim
Na sklade
(1 ks)
€170,08 bez DPH
€209,20
VERBATIM TurboMetal SSD 2TB USB-C 4.0, Odolné hliníkové tělo pro maximální ochranu 32022 Verbatim
Na sklade
(1 ks)
€379,51 bez DPH
€466,80
VERBATIM Vx500 External SSD USB 3.1 G2 240GB 47442 Verbatim
Na sklade
(3 ks)
€60,52 bez DPH
€74,44
Externý pevný disk TRANSCEND 2,5" USB 3.1 StoreJet 25H3P, 2 TB, fialový (odolný voči nárazom) TS2TSJ25H3P Transcend
Na sklade
(6 ks)
€117,64 bez DPH
€144,70
Verbatim Mini Diamond SSD USB 3.2 Gen 2, 2TB černý 32026
Na sklade
(2 ks)
€281,87 bez DPH
€346,70
Transcend ESD310C 1TB, External SSD, USB 10Gbps, Type C/A TS1TESD310C
Na sklade
(12 ks)
€285,20 bez DPH
€350,80
