Fractal Design Epoch XL White TG Clear tint FD-C-EPO1X-03
Model: ,Fractal Design ,Epoch XL Typy podporovaných základních desek: , ,E-ATX až 275 mm/ATX / mATX / ITX Barva: ,Bílá Rozměry: ,503 × 240 × 509 mm Maximální velikost chladiče CPU: ,176 mm Maximální délka VGA karty: ,Až 425 mm s předním ventilátorem nebo až 395 mm s předním chladičem Počet rozšiřujících slotů: ,7 Chladící systém: , *Maximální počet ventilátorů: ,7 x 120 mm nebo 5 x 140 mm *Počet předinstalovaných ventilátorů: ,3 x 140mm ventilátory Momentum / Momentum RGB Kompatibilita radiatorů: , *Přední: ,Až 280/360 mm *Vrchní: ,Až 280/360 mm Prachové filtry: ,Zdroj Přední vstupy/výstupy: , *1x USB typu C 20 Gb/s *2x USB typu A 5 Gb/s *1x kombinovaný audio/mikrofonní konektor Hmotnost: ,cca ,9,36 kg Záruka: ,2 roky Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: ,https://www.fractal-design.com/products/cases/epoch/epoch-xl/white-tg-clear-tint/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 11.63 kg |
| EAN: | 7340172710394 |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 1 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Otváracie krytky na 5.25'pozície: | Ne |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 503 |
| Výška skrine (mm): | 240 |
| Formát MB: | ATX, E-ATX |
| Hĺbka skrine (mm): | 509 |
| Počet pozícií 5.25" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 3x120-140mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm / 2x180mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 7 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 360 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x360 |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x360 |
| Max. dĺžka grafickej karty (mm): | 425 |
| Farba: | Bílá |
| Predinštalované ventilátory: | 3 |
| Počet pozícií 2.5" interný: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
