Fractal Design Meshify 2 Compact RGB White TG Clear Tint FD-C-MES2C-08
Model: Fractal Meshify 2 Compact RGB Barva: Bílá Rozměry: 210 x 475 x 424 mm (ŠxVxH) Maximální velikost chladiče CPU:169 mm Maximální délka VGA karty: 345 mm Počet rozšiřujících slotů:7 Typ zdroje: Bez zdroje Podporuje základní desky: *ATX *mATX *Mini-ITX Externí vstupy a výstupy: *1x USB 3.1 Gen 2 Type-C *2x USB 3.0 *Audio I/O Pole pro disková úložiště: *2x 3,5/2,5” – integrované *2x 2,5” Integrované *2x 2,5” Externí Podpora pro přídavné chlazení: *Přední ventilátory: 3x 120/ 2x 140 mm *Vrchní ventilátory: 2x 120/140 mm *Zadní ventilátory: 1x 120 mm *Přední radiator: 360/280 mm *Vrchní radiator: 240 mm *Zadní radiator: 120 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 9.72 kg |
| EAN: | 7340172703716 |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 1 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Otváracie krytky na 5.25'pozície: | Ne |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 210 |
| Výška skrine (mm): | 475 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 424 |
| Počet pozícií 5.25" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ne |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB na prednom paneli: | Ne |
| Predné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 2x120-140mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 7 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 360 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x240 |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x360 |
| Farba: | Bílá |
| Typ podsvietenia: | RGB |
| Predinštalované ventilátory: | 4 |
| Perforované čelo: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
