Fractal Design Pop Mini Air RGB Black TG Clear Tint FD-C-POR1M-06
Model: Fractal Pop Mini Air Typ: Micro Tower Barva: Černá Rozměry: 215 x 393 x 432 mm (ŠxVxH) Maximální velikost chladiče CPU: 170 mm Maximální délka VGA karty: 365 mm Počet rozšiřujících slotů: 4 Typ zdroje: Bez zdroje Podporuje základní desky: mATX / Mini ITX Externí vstupy a výstupy: *2x USB 3.0 *Audio in/out Podsvícení: Ano Podpora chlazení: *Přední ventilátory: 2x 120/140 mm *Vrchní ventilátory: 2x 120 / 1x 140 mm *Zadní ventilátory: 1x 120 mm *Přední radiátor: 240 mm *Vrchní radiátor: 240 mm *Zadní radiátor: 120 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 7.24 kg |
| EAN: | 7340172703600 |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Micro Tower |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 215 |
| Výška skrine (mm): | 393 |
| Formát MB: | Micro ATX/Mini-ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 432 |
| Počet pozícií 5.25" externý: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Predné ventilátory (celkom): | 2x120mm / 140mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 2x120mm / 1x140mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 5 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 240 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x240 |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x240 |
| Farba: | Černá |
| Typ podsvietenia: | RGB |
| Predinštalované ventilátory: | 3 |
| Perforované čelo: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
