GIGABYTE skříň AORUS C500 GLASS GB-AC500G ST Gigabyte
Model: Gigabyte AORUS C500 GLASS Typ: Mid Tower Barva: Černá Rozměry:250 x 548 x 482 mm (ŠxVxH) Maximální velikost chladiče CPU: 190 mm Maximální délka VGA karty: 420 mm Typ zdroje: Bez zdroje Podporuje základní desky: *Mini ITX *Micro ATX *ATX *E-ATX Externí vstupy a výstupy: *1x USB 3.1 Gen2 Type-C *2x USB 3.0 *Audio In & Out Podpora pro přídavné chlazení: *Přední ventilátor: 3x 120/140 mm *Horní ventilátor: 3x 120 / 2x 140 mm *Zadní ventilátor: 1x 120/140 mm *Přední radiator: 420 mm *Horní radiator: 360 mm *Zadní radiator: 140 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 14.94 kg |
| EAN: | 4719331552404 |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 1 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 250 |
| Výška skrine (mm): | 548 |
| Formát MB: | E-ATX (max 285 mm)/ ATX / mATX / Mini-ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 482 |
| Počet pozícií 5.25" externý: | 0 |
| Audio na prednom paneli: | Ne |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB na prednom paneli: | Ne |
| Predné ventilátory (celkom): | 3x120-140mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm / 1x140mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 7 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 420 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x360 |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x420 |
| Farba: | Černá |
| Typ podsvietenia: | ARGB |
| Predinštalované ventilátory: | 4 |
| Perforované čelo: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
