HP EliteBoard G1a Next Gen AI/Ryzen AI 5 Pro 340/16 GB/512 GB/Win 11 Pro/3y D8VR1ET-BCM
HP EliteBoard G1a počítač nové generace AI
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen AI 5 PRO 340 (6 jader, 12 vláken, 2,0/4,8 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 1x 16 GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty SODIMM (2/1)
Pevný disk: 512 GB disk PCIe® Gen5 NVMe™ M.2 SSD
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 840M Graphics
Audio: Zvuk od Poly Studio, duální stereoreproduktory (72 dB, potlačení basů od 450 Hz), integrované duální mikrofony s polem (normální-SNR) s hardwarovým potlačením šumu
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2×2) a Bluetooth® 6.0
Klávesnice: Klávesnice HP Premium
Myš: Bezdrátová myš HP 675M Bluetooth
Napájení: 65W externí napájecí adaptér USB Type-C® GaN bez PFC
Zadní porty:
1x USB Type-C® s přenosovou rychlostí 40 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1b)
1x USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
1x slot pro bezpečnostní zámek Nano
Barva: Zatmění šedá
Rozměry (ŠxHxV): 358,1 x 118,7 x 17,9 mm
Hmotnost: cca 0,67 kg
Záruka: 3 roky
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen AI 5 PRO 340 (6 jader, 12 vláken, 2,0/4,8 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 1x 16 GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty SODIMM (2/1)
Pevný disk: 512 GB disk PCIe® Gen5 NVMe™ M.2 SSD
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 840M Graphics
Audio: Zvuk od Poly Studio, duální stereoreproduktory (72 dB, potlačení basů od 450 Hz), integrované duální mikrofony s polem (normální-SNR) s hardwarovým potlačením šumu
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2×2) a Bluetooth® 6.0
Klávesnice: Klávesnice HP Premium
Myš: Bezdrátová myš HP 675M Bluetooth
Napájení: 65W externí napájecí adaptér USB Type-C® GaN bez PFC
Zadní porty:
1x USB Type-C® s přenosovou rychlostí 40 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1b)
1x USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
1x slot pro bezpečnostní zámek Nano
Barva: Zatmění šedá
Rozměry (ŠxHxV): 358,1 x 118,7 x 17,9 mm
Hmotnost: cca 0,67 kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - Desktop |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 5.36 kg |
| EAN: | 0821844528624 |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Zdroj W (PC): | 65 |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Optická mechanika (PC): | Ne |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ne |
| USB 3.x Type-A: | 0 |
| Počet jader procesoru (PC): | 6 |
| Grafický výstup HDMI (PC): | 0 |
| Grafický výstup DisplayPort (PC): | 0 |
| Veľkosť pamäte (PC): | 16 GB |
| Veľkosť HDD (PC): | 512 GB SSD |
| Copilot+ PC: | Ano |
| USB 2.0: | 0 |
| Určení (PC): | Běžné použití |
| Prevedenie (PC): | Mini PC |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 3 roky On-site |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | 2 |
| Typ disku (PC): | SSD |
| Procesor (PC): | AMD Ryzen AI 5 Pro |
| Operačný systém (PC): | Windows 11 Pro |
| Lokalizácia: | CZ česká |
| Výrobca (PC): | HP |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
