HP EliteBook 6 G1i 16 U7-255U/32/512GB/W11P/12TOPS D90PMET-BCM
HP EliteBook 6 G1i Možnosti využívající umělou inteligenci a moderní připojení zvyšují produktivitu uživatelů. Operační systém: ,Windows 11 Pro Procesor: ,Intel® Core™ Ultra 7 Processor 255U NPU: ,12 Tops Paměť: ,1 x 32GB DDR5-5600 Počet slotů (celkem/volných): ,2 / 1 SODIMM Pevný disk: ,512 GB PCIe® NVMe™ M.2 Displej: ,16'' WUXGA, matný, UWVA, 300 nitů Grafická karta: ,Intel® Graphics Audio: ,Dva stereofonní reproduktory Polohovací zařízení: ,Ano Podsvícená klávesnice: ,Ano Síť: ,Ano Bezdrátová komunikace: ,Intel BE201 Wi-Fi 7, 4G Porty USB: , *2× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s (napájené) *2x Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 40 Gb/s (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) Další porty: , *1× HDMI 2.1 *1× stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon *1× RJ-45 *1× zásuvka pro bezpečnostní zámek Kabely nejsou součástí dodávky Napájení: ,Není součástí balení Barva: ,Stříbrná Rozměry (ŠxHxV): 359,4 x 251 x 10,9-17mm Hmotnost: ,Od 1,75kg Záruka: ,3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.7 kg |
| EAN: | 821844546888 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | HP EliteBook 6 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | Matný |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,75 |
| Farba: | Stříbrná |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Výška (mm): | 17 |
| Šírka (mm): | 359,4 |
| Hĺbka (mm): | 251 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U7-255U |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,2 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
