HP NTB EliteBook X G1a R9-375PROHX 55TOPS 14"2880x1800 OLED 120Hz 400 IR leskly touch,64GB,2TB TLC,74WHr,Win11Pro,3y ons B9ZV3ET-BCM
HP NTB EliteBook X G1a R9-375PROHX 55TOPS 14"2880x1800 OLED 120Hz 400 IR leskly touch,64GB,2TB TLC,74WHr,Win11Pro,3y ons B9ZV3ET-BCM
Získajte prevratnú rýchlosť a kontinuitu pre rýchlejšie generovanie lokálneho obsahu založeného na LLM s počítačom EliteBook X G1a Next Gen AI – voľbou technologických vizionárov pre bleskovú a bezpečnú lokálnu AI. [ [3] Objavte svoju genialitu, rozvíjajte svoje nápady a s istotou ich zdieľajte pomocou prispôsobeného zvuku a videa. [3]
Získajte prevratnú rýchlosť a kontinuitu pre rýchlejšie generovanie lokálneho obsahu založeného na LLM s počítačom EliteBook X G1a Next Gen AI – voľbou technologických vizionárov pre bleskovú a bezpečnú lokálnu AI. [ [3] Objavte svoju genialitu, rozvíjajte svoje nápady a s istotou ich zdieľajte pomocou prispôsobeného zvuku a videa. [3]
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.42 kg |
| EAN: | 198990891163 |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Displej - povrchová úprava: | Lesklý |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Grafická karta: | AMD Radeon 890M |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Klávesnica - lokalizácia: | SK, CZ |
| Max. výdrž batérie: | 10,5 |
| ? Obnovovacia frekvencia: | 120 |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB: | 4 |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 1, 0 |
| Počet USB Typ C: | 1, 0 |
| Procesor - počet jadier: | 12 viac |
| Procesor - typ: | AMD RYZEN AI 9 |
| Spôsob použitia: | Domáce/Kancelárske |
| Typ batérie notebooku: | Li-Pol |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ano |
| Výkon CPU PassMark: | 33597 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2 |
| TDP: | 28 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 0 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 64 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 14 |
| Disk - typ: | SSD NVMe |
| HDD Kapacita (GB): | 0 |
| SSD Kapacita (GB): | 2000 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C, USB-C 3.2 Gen 2 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
