HP NTB ProBook 4 G2a 16" R7-250 WUXGA 300FHD, 1x16GB, 512GB, WiFi6E, BT, backlit keyb,bez adapteru, Win11Pro,3y PUR DJ8L2ET-BCM
HP NTB ProBook 4 G2a 16" R7-250 WUXGA 300FHD, 1x16GB, 512GB, WiFi6E, BT, backlit keyb,bez adapteru, Win11Pro,3y PUR DJ8L2ET-BCM
Udržte si náskok pred rastúcim podnikom a zefektívnite každodenné úlohy vďaka výpočtovému výkonu pripravenému na umelú inteligenciu[3] a veľkému displeju, ktorý zjednodušuje multitasking. 16-palcový notebook HP ProBook G2a plynule zosúlaďuje zabezpečenie podnikovej triedy, jednoduchú inováciu a spoľahlivú výdrž batérie v cenovo optimalizovanom dizajne pre hybridných profesionálov.
Udržte si náskok pred rastúcim podnikom a zefektívnite každodenné úlohy vďaka výpočtovému výkonu pripravenému na umelú inteligenciu[3] a veľkému displeju, ktorý zjednodušuje multitasking. 16-palcový notebook HP ProBook G2a plynule zosúlaďuje zabezpečenie podnikovej triedy, jednoduchú inováciu a spoľahlivú výdrž batérie v cenovo optimalizovanom dizajne pre hybridných profesionálov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.16 kg |
| EAN: | 826581153870 |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Displej - povrchová úprava: | Matný |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 (WUXGA) 8:5 |
| Grafická karta: | AMD Radeon |
| Hmotnosť notebooku: | nižšia ako 1.5 kg |
| Klávesnica - lokalizácia: | SK, CZ |
| Max. výdrž batérie: | 17 |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2, 0 |
| Počet USB Typ C: | 2, 0 |
| Procesor - počet jadier: | 6 |
| Procesor - typ: | AMD R7 |
| Typ batérie notebooku: | Li-Ion |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Výkon CPU PassMark: | 25375 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.5 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2 |
| TDP: | 28 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 16 |
| Disk - typ: | SSD NVMe |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB-C 3.2, USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, LAN |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Web kamera |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
