HP OMEN MAX/16-ak0001nc/AI9-HX375/16''/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5070/W11H/Black/2R C2FM5EA-BCM
Procesor, operační systém a paměť
Instalovaný operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 9 HX 375 (12 jader, 24 vláken, základní takt 2,0 GHz, max. takt 5,1 GHz, 24 MB L3 cache)
Čipová sada: AMD SoC
Paměť: 32 GB DDR5-SDRAM, 5600 MHz (2 × 16 GB SO-DIMM)
Paměťové sloty: 2
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 1 TB PCIe Gen4 NVMe M.2 SSD
Optická mechanika: není
Grafické / Audio funkce
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 (8 GB GDDR7), integrovaný AMD Radeon 890M
Úhlopříčka displeje: 40,6 cm (16")
Rozlišení: 2560 × 1600 px (Quad HD+)
Typ monitoru: IPS, antireflexní, Micro-Edge
Obnovovací frekvence displeje: 240 Hz
Doba odezvy: 3 ms
Zvuk: DTS:X Ultra, 2 vestavěné reproduktory, 2 mikrofony
Web kamera: Full HD (HP TrueVision FHD IR), infračervená kamera
Konektivita
Síťové rozhraní: Ethernet (10/100/1000 Mbit/s), Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4
Porty a konektory:
USB 3.2 Typ A: 2
USB4 Gen 2×2: 2
Ethernet (RJ-45): 1
HDMI 2.1: 1
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: 1
Alternativní režim USB-C na DisplayPort: Ano
USB Sleep-and-Charge: Ano
Další informace
Klávesnice: podsvícená, plné velikosti, numerická část, „klíč kopilota“
Typ napájení: adaptér 280 W, vstup 100–240 V, 50–60 Hz
Typ baterie: Lithium-polymerová (LiPo), 6 článků, kapacita 83 Wh, rychlé nabíjení (50 % za 30 min)
Hmotnost produktu: 2,48 kg
Rozměry produktu (š x h x v): 356,5 mm × 269 mm × 2,29 cm (čelní), 2,45 cm (zadní)
Barva: černá (Shadow black)
Co je obsaženo v krabici
Notebook HP OMEN MAX Gaming 16-ak0001nc
AC adaptér
Instalovaný operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 9 HX 375 (12 jader, 24 vláken, základní takt 2,0 GHz, max. takt 5,1 GHz, 24 MB L3 cache)
Čipová sada: AMD SoC
Paměť: 32 GB DDR5-SDRAM, 5600 MHz (2 × 16 GB SO-DIMM)
Paměťové sloty: 2
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 1 TB PCIe Gen4 NVMe M.2 SSD
Optická mechanika: není
Grafické / Audio funkce
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 (8 GB GDDR7), integrovaný AMD Radeon 890M
Úhlopříčka displeje: 40,6 cm (16")
Rozlišení: 2560 × 1600 px (Quad HD+)
Typ monitoru: IPS, antireflexní, Micro-Edge
Obnovovací frekvence displeje: 240 Hz
Doba odezvy: 3 ms
Zvuk: DTS:X Ultra, 2 vestavěné reproduktory, 2 mikrofony
Web kamera: Full HD (HP TrueVision FHD IR), infračervená kamera
Konektivita
Síťové rozhraní: Ethernet (10/100/1000 Mbit/s), Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4
Porty a konektory:
USB 3.2 Typ A: 2
USB4 Gen 2×2: 2
Ethernet (RJ-45): 1
HDMI 2.1: 1
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: 1
Alternativní režim USB-C na DisplayPort: Ano
USB Sleep-and-Charge: Ano
Další informace
Klávesnice: podsvícená, plné velikosti, numerická část, „klíč kopilota“
Typ napájení: adaptér 280 W, vstup 100–240 V, 50–60 Hz
Typ baterie: Lithium-polymerová (LiPo), 6 článků, kapacita 83 Wh, rychlé nabíjení (50 % za 30 min)
Hmotnost produktu: 2,48 kg
Rozměry produktu (š x h x v): 356,5 mm × 269 mm × 2,29 cm (čelní), 2,45 cm (zadní)
Barva: černá (Shadow black)
Co je obsaženo v krabici
Notebook HP OMEN MAX Gaming 16-ak0001nc
AC adaptér
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky herné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.92 kg |
| EAN: | 199485327426 |
| Batéria - počet článkov: | 6 článkov |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Klávesnica - numerická: | Áno |
| Klávesnica - podsvietená: | Áno |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Áno |
| Veľkosť HDD (NTB): | 1 TB |
| Procesor (NTB): | AMD Ryzen AI 9 HX |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Grafická karta (NTB): | Dedikovaná 8GB |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Výrobca (NTB): | HP |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2letý servis u zákazníka |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 2560x1600 (2,5K) |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 16" |
| Farba veka (NTB): | Černá |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| Hmotnosť (NTB): | 2,5 - 3 kg |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Thunderbolt: | Ano |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Home |
| USB-C: | Ano |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| Určení (NTB): | Herní |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
