Procesor, operační systém a paměť
Instalovaný operační systém: Windows 11 Home 64-bit
Procesor: AMD Ryzen™ AI 7 350 (až 5,00 GHz, 16 MB mezipaměti, 8 jader) Krackan Point
Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem
Paměť: 32 GB LPDDR5x 7500 MHz (integrovaná na desce)
Paměťové sloty: neobsahuje
Maximální paměť: 32 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 1 TB M.2 SSD PCIe Gen4 NVMe
Volný slot na další disk: Ne
Optická jednotka: neobsahuje
Grafické / Audio funkce
Grafická karta: AMD Radeon™ 860M (integrovaná bez vlastní paměti)
Úhlopříčka displeje: 40,6 cm (16,0")
Rozlišení: 2 880 × 1 800
Typ monitoru:
Dotykový OLED displej, 2.8K rozlišení
SDR 400 nits (cd/m2), HDR 500 nits (cd/m2), 100% DCI-P3
Low Blue Light
Obnovovací frekvence displeje - 48 až 120 Hz
Doba odezvy - 0,2 ms
Zvuk:
Integrované stereo reproduktory
DTS:X® Ultra
HP Audio Boost
Poly Studio
Web kamera:
Infračervená 5MP kamera s krytkou, dočasnou redukcí šumu a integrovanými duálními digitálními mikrofony
Podpora Windows Hello
Konektivita
Bezdrátové připojení: Mediatek WiFi 7 MT7925 (2x2)
Bluetooth 5.4
Síťové rozhraní: neobsahuje LAN konektor
Porty a konektory:
1× USB-C 3.2 Gen 2
- podpora DisplayPort 2.1 s rozlíšením až 5K @60Hz
- podpora HDMI 2.1 s rozlíšením až 4K @60Hz
- prenosová rýchlosť signálu 40 Gb/s
- napájanie notebooku
1× USB-C 3.2 Gen 2
- podpora DisplayPort 2.1 s rozlíšením až 5K @60Hz
- podpora HDMI 2.1 s rozlíšením až 4K @60Hz
- prenosová rýchlosť signálu 10 Gb/s
2× USB 3.2 Gen 2
1× kombinovaný port pre slúchadlá/mikrofón
1× HDMI 2.1 (4K @60Hz)
Další informace
Klávesnice: Podsvícená klávesnice bez numerické části
Typ napájení: Napájecí adaptér 65 W USB-C
Typ baterie: 4článková lithium-iontová polymerová baterie (68 Wh)
Výdrž baterie: Až 11 hodin
Hmotnost produktu:1,88 kg
Rozměry produktu (š x h x v): 35,6 × 24,6 × 1,8 cm
Materiál: Celokovové šasi
Barva: Stříbrná (glacier silver)
Co je obsaženo v krabici:
Notebook
Napájecí adaptér
Dotykové pero (HP Rechargeable MPP 2.0 Tilt Pen)
Správa zabezpečení:
Hardwarové vypnutí webové kamery
Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module)
Dodávaný software: PC Game Pass (předplatné na 3 měsíce)
Záruka: 2 roky pro spotřebitele ( 2 roky IČ ) s opravou na místě
Instalovaný operační systém: Windows 11 Home 64-bit
Procesor: AMD Ryzen™ AI 7 350 (až 5,00 GHz, 16 MB mezipaměti, 8 jader) Krackan Point
Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem
Paměť: 32 GB LPDDR5x 7500 MHz (integrovaná na desce)
Paměťové sloty: neobsahuje
Maximální paměť: 32 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 1 TB M.2 SSD PCIe Gen4 NVMe
Volný slot na další disk: Ne
Optická jednotka: neobsahuje
Grafické / Audio funkce
Grafická karta: AMD Radeon™ 860M (integrovaná bez vlastní paměti)
Úhlopříčka displeje: 40,6 cm (16,0")
Rozlišení: 2 880 × 1 800
Typ monitoru:
Dotykový OLED displej, 2.8K rozlišení
SDR 400 nits (cd/m2), HDR 500 nits (cd/m2), 100% DCI-P3
Low Blue Light
Obnovovací frekvence displeje - 48 až 120 Hz
Doba odezvy - 0,2 ms
Zvuk:
Integrované stereo reproduktory
DTS:X® Ultra
HP Audio Boost
Poly Studio
Web kamera:
Infračervená 5MP kamera s krytkou, dočasnou redukcí šumu a integrovanými duálními digitálními mikrofony
Podpora Windows Hello
Konektivita
Bezdrátové připojení: Mediatek WiFi 7 MT7925 (2x2)
Bluetooth 5.4
Síťové rozhraní: neobsahuje LAN konektor
Porty a konektory:
1× USB-C 3.2 Gen 2
- podpora DisplayPort 2.1 s rozlíšením až 5K @60Hz
- podpora HDMI 2.1 s rozlíšením až 4K @60Hz
- prenosová rýchlosť signálu 40 Gb/s
- napájanie notebooku
1× USB-C 3.2 Gen 2
- podpora DisplayPort 2.1 s rozlíšením až 5K @60Hz
- podpora HDMI 2.1 s rozlíšením až 4K @60Hz
- prenosová rýchlosť signálu 10 Gb/s
2× USB 3.2 Gen 2
1× kombinovaný port pre slúchadlá/mikrofón
1× HDMI 2.1 (4K @60Hz)
Další informace
Klávesnice: Podsvícená klávesnice bez numerické části
Typ napájení: Napájecí adaptér 65 W USB-C
Typ baterie: 4článková lithium-iontová polymerová baterie (68 Wh)
Výdrž baterie: Až 11 hodin
Hmotnost produktu:1,88 kg
Rozměry produktu (š x h x v): 35,6 × 24,6 × 1,8 cm
Materiál: Celokovové šasi
Barva: Stříbrná (glacier silver)
Co je obsaženo v krabici:
Notebook
Napájecí adaptér
Dotykové pero (HP Rechargeable MPP 2.0 Tilt Pen)
Správa zabezpečení:
Hardwarové vypnutí webové kamery
Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module)
Dodávaný software: PC Game Pass (předplatné na 3 měsíce)
Záruka: 2 roky pro spotřebitele ( 2 roky IČ ) s opravou na místě
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.1 kg |
| EAN: | 199251730764 |
| Batéria - počet článkov: | 4 články |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Klávesnica - numerická: | Nie |
| Klávesnica - podsvietená: | Áno |
| USB-C: | Ano |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Výrobca (NTB): | HP |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Áno |
| Thunderbolt: | Ano |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 16" |
| Farba veka (NTB): | Stříbrná |
| Typ displeja (NTB): | Lesklý |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Hmotnosť (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2letý servis u zákazníka |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| Typ panelu (NTB): | OLED |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Veľkosť HDD (NTB): | 1 TB |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 2880x1800 (2,8K) |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Home |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
