HP Pro/290 G9/Tower/i5-12500/8GB/512GB/UHD 770/W11H/1R B70TSAT-BCM
Procesor, operační systém a paměť
Instalovaný operační systém: Windows 11 Home 64-bit
Procesor: Intel® Core™ i5-12500 (3,00 GHz max. 4,60 GHz, 18 MB mezipaměti, 6 jader)
Alder Lake
Čipová sadaIntel® H670
Základní deska: Demacia
Paměť: 8 GB DDR4 3200 MHz (1× 8 GB)
Paměťové sloty: 2 DIMM
Maximální paměť: Možnost rozšíření na 64 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotka: neobsahuje
Čtečka paměťových karet: neobsahuje
Pozice interních jednotek1× M.2 SSD 2280 (obsazená)
2× 3,5" (volná)
Funkce systému
Grafická karta: Intel® UHD 770
Zvuk: Integrovaná zvuková karta Realtek k ALC3867-CG
Síťové rozhraní: Integrovaná síťová karta Ethernet LAN 10/100/1000
Porty a konektory: 4× USB 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
4× USB 2.0
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× zvukový vstup (line in)
1× zvukový výstup (line out)
1× RJ-45 (LAN)
Videokonektory: 1× HDMI 2.0
1× VGA
Rozšiřující sloty: 1× PCI Express 4.0 x16
1× PCI Express 3.0 x1
Klávesnice: USB klávesnice HP 125
Myš: USB myš HP 125
Rozměry produktu (š x h x v): 15,5 × 30,3 × 33,7 cm
Hmotnost produktu: 4,7 kg
Provedení: Tower
Požadavky na napájení: 180 W zdroj s účinností až 90%
Záruka: 2 roky pro spotřebitele ( 1 rok IČ )
Instalovaný operační systém: Windows 11 Home 64-bit
Procesor: Intel® Core™ i5-12500 (3,00 GHz max. 4,60 GHz, 18 MB mezipaměti, 6 jader)
Alder Lake
Čipová sadaIntel® H670
Základní deska: Demacia
Paměť: 8 GB DDR4 3200 MHz (1× 8 GB)
Paměťové sloty: 2 DIMM
Maximální paměť: Možnost rozšíření na 64 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotka: neobsahuje
Čtečka paměťových karet: neobsahuje
Pozice interních jednotek1× M.2 SSD 2280 (obsazená)
2× 3,5" (volná)
Funkce systému
Grafická karta: Intel® UHD 770
Zvuk: Integrovaná zvuková karta Realtek k ALC3867-CG
Síťové rozhraní: Integrovaná síťová karta Ethernet LAN 10/100/1000
Porty a konektory: 4× USB 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
4× USB 2.0
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× zvukový vstup (line in)
1× zvukový výstup (line out)
1× RJ-45 (LAN)
Videokonektory: 1× HDMI 2.0
1× VGA
Rozšiřující sloty: 1× PCI Express 4.0 x16
1× PCI Express 3.0 x1
Klávesnice: USB klávesnice HP 125
Myš: USB myš HP 125
Rozměry produktu (š x h x v): 15,5 × 30,3 × 33,7 cm
Hmotnost produktu: 4,7 kg
Provedení: Tower
Požadavky na napájení: 180 W zdroj s účinností až 90%
Záruka: 2 roky pro spotřebitele ( 1 rok IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - Desktop |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| EAN: | 199251481956 |
| USB 2.0: | 3 |
| USB 3.x Type-A: | 3 |
| Určení (PC): | Běžné použití |
| Operačný systém (PC): | Windows 11 Home |
| Podpora AI (NTB): | Nespecifikováno |
| Zdroj W (PC): | 65 |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 1 rok/2 roky Carry-in |
| Optická mechanika (PC): | Ne |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ne |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| Veľkosť HDD (PC): | 512 GB SSD |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Výrobca (PC): | HP |
| Veľkosť pamäte (PC): | 8 GB |
| Typ disku (PC): | SSD |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 1 |
| Prevedenie (PC): | Mini PC |
| Počet jader procesoru (PC): | 6 |
| Procesor (PC): | Intel Core i5 |
| Grafický výstup DisplayPort (PC): | 1 |
| Grafický výstup HDMI (PC): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | 1 |
| Copilot+ PC: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
