HP ProBook 4/G2a/R5-230/14''/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11P/Silver/3R DJ8L5ET-BCM
HP ProBook 4 G2a 14'' Notebook AI PC * certifikace TCO * klávesa Copilot Operační systém: Windows 11 Pro Procesor: AMD Ryzen 5 230 (6 jader, 12 vláken, 3,5/4,9 GHz, 16 MB cache) NPU: AMD Ryzen™ AI (16TOPS) Paměť: 16GB DDR5-5600 MT/s Počet slotů (celkem/volné): 2 sloty SODIMM (2/1) Pevný disk: SSD 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 35,6cm (14'') IPS s rozlišením WUXGA (1920×1200), antireflexní úpravou, 300 nity a 62,5% sRGB Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon™ 760M Audio: Poly Studio, dva stereofonní reproduktory, dva mikrofony vybavené redukcí šumu pomocí umělé inteligence Web kamera: FHD 1080p Polohovací zařízení: Clickpad s podporou vícedotykových gest Klávesnice: podsvícená bez numerického bloku Čtečka otisků prstů: ne Čtečka paměťových karet: ne Síť: GbE Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 2x2 a Bluetooth® 5.3) Porty USB: * 2× USB-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s (napájené) * 2× USB-C® s přenosovou rychlostí 10Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) Ostatní porty: * 1× HDMI 2.1 * 1× stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon * 1× RJ-45 * 1× slot pro bezpečnostní zámek Baterie: 3článková Li-ion2a, 56Wh Napájení: bez adaptéru (65-100W adaptér USB-C™) Barva: světlestříbrná Rozměry: 318,6x224,3x11,5-17,5mm Hmotnost: cca 1,41kg Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.8 kg |
| EAN: | 826581153894 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 2 |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | HP ProBook 4 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,41 |
| Farba: | Stříbrná |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,5 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 760M Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Výška (mm): | 224,3 |
| Šírka (mm): | 318,6 |
| Hĺbka (mm): | 11,5-17,5 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R5-230 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 56 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
