HP ProOne 440 G9 AiO 23.8 NT/i5-14500T/16 GB/512 GB/Win 11 Pro/3y D8UW1ET-BCM
HP ProOne 440 G9 AiO PC
HP ProOne 440 All-in-One poskytuje uživatelům komerční výkon, zabezpečení a škálovatelnost v kompaktním provedení.
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ i5-14500T (up to 4.8 GHz Max Turbo frequency, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads)
Paměť: 16 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 16 GB) Transfer rates up to 3200 MT/s
Počet slotů: 2 / 1
Pevný disk: 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 23.8" diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, Low Blue Light, 250 nits, 72% NTSC
Grafická karta: Intel® UHD Graphics 770
Audio: Kodek Realtek ALC3252
Webkamera: 5Mpx infračervená kamera
Klávesnice: HP 125 Wired Keyboard
Myš: HP 125 Wired Mouse
Síť: Ano
Bezdrátová komunikace: WiFi 6E + BT
Napájení: 120 W external power adapter, up to 88% efficiency, active PFC
Boční porty:
1x SuperSpeed USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s
1x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s (nabíjecí)
Zadní porty:
1x RJ-45
1x HDMI 1.4
2x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s (nabíjecí)
2x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s (nabíjecí)
1x DisplayPort™ 1.4a
Rozšiřující sloty:
1 slot M.2 2230
1 slot M.2 2280
Barva: Černá
Rozměry (ŠxHxV): 539,3 x 225 x 379,4mm
Hmotnost: 7,77kg
Záruka: 3 roky
HP ProOne 440 All-in-One poskytuje uživatelům komerční výkon, zabezpečení a škálovatelnost v kompaktním provedení.
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ i5-14500T (up to 4.8 GHz Max Turbo frequency, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads)
Paměť: 16 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 16 GB) Transfer rates up to 3200 MT/s
Počet slotů: 2 / 1
Pevný disk: 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 23.8" diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, Low Blue Light, 250 nits, 72% NTSC
Grafická karta: Intel® UHD Graphics 770
Audio: Kodek Realtek ALC3252
Webkamera: 5Mpx infračervená kamera
Klávesnice: HP 125 Wired Keyboard
Myš: HP 125 Wired Mouse
Síť: Ano
Bezdrátová komunikace: WiFi 6E + BT
Napájení: 120 W external power adapter, up to 88% efficiency, active PFC
Boční porty:
1x SuperSpeed USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s
1x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s (nabíjecí)
Zadní porty:
1x RJ-45
1x HDMI 1.4
2x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s (nabíjecí)
2x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s (nabíjecí)
1x DisplayPort™ 1.4a
Rozšiřující sloty:
1 slot M.2 2230
1 slot M.2 2280
Barva: Černá
Rozměry (ŠxHxV): 539,3 x 225 x 379,4mm
Hmotnost: 7,77kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - All in One |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 9.1 kg |
| EAN: | 0821844512302 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Operačný systém (PC): | Windows 11 Pro |
| Typ disku (PC): | HDD |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Rozlíšenie (All-in-One): | 1920x1080 (Full HD) |
| Uhlopriečka displeja (All-in-One): | 23-24" |
| Veľkosť HDD (PC): | 512 GB SSD |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ne |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Výrobca (PC): | HP |
| Veľkosť pamäte (PC): | 16 GB |
| Prevedenie (PC): | All-in-One |
| Procesor (PC): | Intel Core i5 |
| Optická mechanika (PC): | Ne |
| Typ povrchu displeja (All-in-One): | Matný |
| Podpora AI (NTB): | Ne |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Podpora VESA (monitory, TV): | Ne |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 0 |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 3 roky On-site |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
