HP Z2/G1i/Tower/U7-265K/64GB/1TB/RTX 2000/W11P/3RNBD D06G7ET-BCM
HP Z2 G1i Workstation Desktop PC Operační systém: ,Windows 11 Pro Procesor: ,Intel Core Ultra 7 265K (až 5,5GHz s technologií Intel Turbo Boost, 30MB L3 mezipaměti, 20 jader, 20 vláken) Paměť: ,64GB DDR5 - 5 600MT/s bez ECC (2x 32GB) , Počet slotů (celkem/volných): ,4/2 Pevný disk: ,1TB disk PCIe Gen5 NVMe M.2 SSD Grafická karta: ,NVIDIA RTX Pro 2000 Blackwell Generation (16GB vyhrazené paměti GDDR7) Audio: ,Kodek Realtek ALC3205, univerzální zvukový konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA a OMTP Síť: ,Ano Bezdrátová komunikace: ,Wi-Fi 7 BE200 (2x2) a Bluetooth 5.4 vPro Napájení: ,700W Přední porty: , *2x USB typ C s přenosovou rychlostí 20Gbit/s *4x USB typ A s přenosovou rychlostí 10Gb/s *1x konektor pro sluchátka/mikrofon Zadní porty: , *2x USB typ A s přenosovou rychlostí 10Gbit/s *2x DisplayPort 1.4 *1x RJ-45 *1x zvukový linkový vstup/výstup *3x USB typ A s přenosovou rychlostí signálu 480Mb/s Rozšiřující sloty: , *2x M.2 2280 PCIe 4 x4 *1x M.2 2230 pro WLAN *1x M.2 2280 PCIe 5 X4 *1x PCIe 4 x1 mechanický (x4 elektrický) *1x PCIe 4 x4 mechanický (x16 elektrický) *1x PCIe 4 x4 Barva: ,černá Rozměry: ,17,5 x 42,6 x 38,8 Hmotnost: ,8,6kg Záruka: ,3y NBD Onsite WS
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - Desktop |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 199764857491 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| Disk - typ: | SSD |
| Farba: | Čierna |
| Grafická karta: | nVidia |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Klávesnica je súčasťou: | Nie |
| Myš: | Nie |
| Operačná pamäť: | 64 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Pamäť - celkový počet slotov: | 4 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 2 |
| Počet pamätí RAM: | 64GB (2x 32GB) |
| Počet portov LAN: | 1 |
| Typ pamäťového modulu: | DDR5 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Zabezpečenie zámkom: | Nie |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Prevedenie: | Tower |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor HDMI: | Nie |
| VESA standard: | Nie |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Velikost paměti VGA (GB): | 8 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Počet jader CPU: | 20 |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Nie |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,9 |
| USB 2.0 (predné): | 0 |
| USB 3.x (predné): | 4 |
| USB 3.x Type-C (predné): | 2 |
| USB 2.0 (zadné): | 3 |
| USB 3.x (zadné): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadné): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Výkon napájacieho zdroje (W): | 700 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadné): | 0 |
| TPM 2.0: | Nie |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| EKO produkt podľa parametrov EÚ: | Ne |
| Rozmery pamäte: | UDIMM |
| Presný model CPU: | U7-265K |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predné): | 0 |
| TCO Certified: | Ano |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
