HP ZBook 8/G1i/U7-255H/16''/WUXGA/16GB/1TB/Intel int/W11P/Gray/3R On-Site B72S7ET-BCM
HP Zbook G1i 16 inch Operační systém: ,Windows 11 Pro Procesor: ,Intel® Core™ Ultra 7 255H (up to 5.1 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 16 cores, 16 ,threads) Paměť: ,16 GB DDR5-6400 MT/s (1 x 16 GB) Počet slotů (celkem/volných): ,2 / 1 Pevný disk: ,1 TB PCIe® NVMe™ SSD Displej: ,16'' diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, Low Blue Light, 400 nits, 100% sRGB Grafická karta: ,Intel® Arc™ 140T ,GPU Audio: ,dual stereo reproduktory Web kamera: ,5 MP IR AI camera Polohovací zařízení: ,Multi-touch clickpad Podsvícená klávesnice: ,Ano Numerická klávesnice: ,Ano Čtečka otisků prstů: ,Ano Čtečka čipových karet: ,Ne Čtečka paměťových karet: ,Ne Optická mechanika: ,Ne Síť: ,Ano Bezdrátová komunikace: ,Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card, non-vPro Porty na levé straně: , *1 HDMI 2.1 *1 headphone/microphone combo *2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ ,2.1) Porty na pravé straně: , *1 security lock slot *1 RJ-45 Ethernet port *1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered) *1 USB Type-C® 20Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) Baterie: ,HP Long Life 8-cell, 77 Wh Li-ion polymer Napájení: ,140 W USB Type-C® slim ,adapter Barva: ,Šedá Rozměry (ŠxHxV): 359 x 250 x 19,2mm , Hmotnost: ,Od 1,76kg Záruka: , ,3 roky Onsite
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.07 kg |
| EAN: | 821844477243 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bezpečnostné prvky: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Čítačka čipových kariet: | Nie |
| Čítačka otlačkov prstov: | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 (WUXGA) 8:5 |
| Dotykové aktívne pero (v balení): | Nie |
| Farba: | Šedá |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI verzia: | 2.1 |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Klávesnica - numerická: | Áno |
| Klávesnica - podsvietená: | Áno |
| Operačná pamäť: | 16 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Pamäť - celkový počet slotov: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Počet pamätí RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 1 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 1 |
| Polohovacie zariadenie: | Multidotykový trackpad |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Typ pamäťového modulu: | DDR5 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Paměť - rychlost (MHz): | 6400 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Baterie - počet článků: | 8 |
| Úhlopříčka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,76 |
| Počet jader CPU: | 16 |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Výkon napájacieho zdroje (W): | 140 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Webkamera - rozlíšenie: | 5MP |
| Výška (mm): | 19,2 |
| Šírka (mm): | 359 |
| Hĺbka (mm): | 250 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U7-255H |
| Hmotnosť: | od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,1 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 77 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
