HP ZBook 8/G1i/U9-285H/16''/WUXGA/32GB/1TB/Intel int/W11P/Gray/3R On-Site B72SDET-BCM
HP ZBook 8 G1i 16 inch Operační systém: ,Windows 11 Pro Procesor: ,Intel® Core™ Ultra 9 285H (up to 5.4 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 16 cores, 16 ,threads) Paměť: ,32 GB DDR5-6400 MT/s (2 x 16 GB) Počet slotů (celkem/volných): ,2 / 0 Pevný disk: ,1 TB PCIe® NVMe™ SSD Displej: ,16'' diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, Low Blue Light, 400 nits, 100% sRGB Grafická karta: ,Integrovaná ,Intel Arc 140T ,GPU Audio: ,Dual stereo reproduktory Web kamera: ,5 MP IR AI Camera Polohovací zařízení: ,Multi-touch clickpad Podsvícená klávesnice: ,Ano Numerická klávesnice: ,Ano Čtečka otisků prstů: ,Ano Čtečka čipových karet: ,Ne Čtečka paměťových karet: ,Ne Optická mechanika: ,Ne Síť: ,Ano Bezdrátová komunikace: ,Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card, vPro Porty na levé straně: , *1 HDMI 2.1 *1 headphone/microphone combo *2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ ,2.1) Porty na pravé straně: , *1 security lock slot *1 RJ-45 Ethernet port *1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered) *1 USB Type-C® 20Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) Baterie: ,HP Long Life 8-cell, 77 Wh Li-ion polymer Napájení: ,140W USB-C Adapter Barva: ,Šedá Rozměry (ŠxHxV): 359 x 250 x 19,2mm Hmotnost: ,Od 1,76kg Záruka: , ,3 roky OnSite
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.06 kg |
| EAN: | 821844477496 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 1 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 1 |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | HP ZBook 8 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | Multidotykový trackpad |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 6400 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Batéria - počet článkov: | 8 |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,76 |
| Farba: | Šedá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,9 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 140 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Výška (mm): | 19,2 |
| Šírka (mm): | 359 |
| Hĺbka (mm): | 250 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U9-285H |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 77 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
