Karta TRANSCEND SDHC 16GB 500S, UHS-I U1 (R:95/W:60 MB/s) TS16GSDC500S Transcend
Karta TRANSCEND SDHC 16GB 500S, UHS-I U1 (R:95/W:60 MB/s) TS16GSDC500S Transcend
Technológia pamäťovej karty:SecureDigital High Capacity (SD HC); Kapacita (v GB):16
Technológia pamäťovej karty:SecureDigital High Capacity (SD HC); Kapacita (v GB):16
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäťové karty |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 760557841159 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Nie |
| Kapacita pamäťovej karty: | 16 GB |
| Technológia pamäťovej karty: | SecureDigital High Capacity (SD HC) |
| Rýchlosť čítania min. (MB/s): | 95 |
| Rýchlosť zápisu min. (MB/s): | 20 |
| Rýchlostná kategória: | Class 10 |
| UHS: | UHS-I |
| Typické použitie: | Nahrávanie 4K videí |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
