LANBERG 19" RACKOVÁ SKŘÍŇ 12U/540X350 (FLAT PACK) S PROSKLENÝMI DVEŘMI ŠEDÁ WF03-5312-10S Lanberg
Nová řada nástěnných skříní Lanberg WF03 je pokračováním předchozích řad WF01 a WF02 a nabízí závěsné 19" rackové skříně s mnohem menšími rozměry a hloubkou. Díky kompaktnímu formátu 540 × 350 × 635 mm jsou tyto jednotky ideální volbou nejen pro velké firmy, ale také pro malé a střední podniky a domácí uživatele - všude tam, kde je vyžadována slaboproudá (nízkonapěťová) instalace, například v místních sítích LAN nebo systémech CCTV. Modely WF03, které jsou k dispozici v 19" šířkách a výškách 4U, 6U, 9U, 12U a ve dvou barevných variantách (černá RAL9004 a šedá RAL7035), umožňují plnohodnotné uspořádání kabeláže a ochranu zařízení i v omezeném prostoru.
Typ skříně
Montáž na stěnu
Velikost
19"
Výška ICT
12 U
Typ sestavy
Samočinná montáž
Pracovní hloubka
305 mm
Typy předních dveří
Temperované sklo
Typ dveří
Jednokřídlé
Maximální úhel otevření předních dveří
220 °
Maximální statické zatížení
60 kg
Počet slotů pro ventilátory
2
Počet svislých kolejnic
4
Barva
Šedá
Barva RAL
RAL7035
Stupeň krytí
IP20
Tloušťka předních dveří
5 mm
Tloušťka horního a spodního panelu
1 mm
Tloušťka bočního panelu
1 mm
Tloušťka montážních lišt
1.5 mm
Tloušťka rámu
1.2 mm
Tloušťka ostatních částí
1 mm
Hloubka
350 mm
Šířka
540 mm
Výška
635 mm
Hmotnost
13.8 kg
Standardní
ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/ČÁST 1, DIN 41494/ČÁST 7, ETSI, IEC297-2:1982
Podrobnosti o uzemnění
Přední dveře, Spodní panel
Dodávané příslušenství
Montážní držák, Přední zámek, Uzemňovací kabel, Uživatelská příručka, Šrouby M6
Typ skříně
Montáž na stěnu
Velikost
19"
Výška ICT
12 U
Typ sestavy
Samočinná montáž
Pracovní hloubka
305 mm
Typy předních dveří
Temperované sklo
Typ dveří
Jednokřídlé
Maximální úhel otevření předních dveří
220 °
Maximální statické zatížení
60 kg
Počet slotů pro ventilátory
2
Počet svislých kolejnic
4
Barva
Šedá
Barva RAL
RAL7035
Stupeň krytí
IP20
Tloušťka předních dveří
5 mm
Tloušťka horního a spodního panelu
1 mm
Tloušťka bočního panelu
1 mm
Tloušťka montážních lišt
1.5 mm
Tloušťka rámu
1.2 mm
Tloušťka ostatních částí
1 mm
Hloubka
350 mm
Šířka
540 mm
Výška
635 mm
Hmotnost
13.8 kg
Standardní
ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/ČÁST 1, DIN 41494/ČÁST 7, ETSI, IEC297-2:1982
Podrobnosti o uzemnění
Přední dveře, Spodní panel
Dodávané příslušenství
Montážní držák, Přední zámek, Uzemňovací kabel, Uživatelská příručka, Šrouby M6
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo pre dátové skrine |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 16.2 kg |
| EAN: | 5901969447552 |
| Hĺbka racku (rackové skrine): | 30 až 39 cm |
| Šírka racku (rackové skrine): | 54 cm |
| Výška racku (rackové skrine): | 12U |
| Typ (rackové skrine): | Montáž na zeď |
| GPSR: | Impakt S.A.;Stanisława Lema 16,Mosina,62-050,Polsko;product@impakt.com.pl,+48611010230 |
| Výrobca (rackové skrine): | Lanberg |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
