Legrand Hub USB Adaptér TYP-C NTLR050694 PGS
Značka: PGS
Kvalitný USB HUB Adaptér
USB Typ C HUB C podporuje rozhranie medzi USB A a USB C zariadeniami, pripojenie až troch USB A zariadení (klávesnica, myš, USB kľúč, externý disk a pod.), pripojenie jedného USB C zariadenia (mobilný telefón, tablet).

| Parametre | |
| Rohranie | medzi USB A a USB C zariadeniami |
| Pripojenie troch USB A zariadení | klávesnica, myš, USB kľúč, externý disk a pod. |
| Pripojenie jedného USB C zariadenia | mobilný telefón, tablet a pod. |
| Rýchle nabíjanie | 3 000 mA |
| Dátový prenos | až 5 Gbps |
| Dĺžka kábla | 10 cm |
| Výrobca | Legrand |
| Farba | strieborná, biela |
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB rozbočovače a čítačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 3414971186064 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Predajňa ZV
AXAGON ADE-AR, USB-A 3.2 Gen 1 - Gigabit Ethernet sieťová karta, Realtek 8153, auto inštal Axagon
Na sklade
(20 ks)
€11,03 bez DPH
€13,57
AXAGON ADA-HCPD, USB-C na 3.5mm jack - Hi-Res DAC audio adaptér, 384kHz/32bit, stereo, PD 60W 3A Axagon
Na sklade
(5 ks)
€12,46 bez DPH
€15,33
Adaptér na nab.microUSB-microUSB typ C SMA0460 Aligator
Na sklade
(2 ks)
€4,68 bez DPH
€5,76
Podobné produkty
D-Link DUB-M530 rozbočovač 5 v 1 USB-C s rozhraním HDMI a čítačkou kariet SD/microSD
Na sklade
(3 ks)
€31,94 bez DPH
€39,29
Multifunkční adaptér 5 v 1 Natec FOWLER GO HUB 2X USB 3.0 HUB, HDMI 4K, USB-C PD, RJ45 NMP-1985
Na sklade
(4 ks)
€25,23 bez DPH
€31,03
Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS232, DSUB 9M DA-70156
Na sklade
(2 ks)
€12,15 bez DPH
€14,94
CONNECT IT CompactPRO USB-C hub + čtečka karet, (2xUSB-A 3.0, 1xUSB-C), externí, ANTRACITOVÝ CHU-5150-AN Connect IT
Na sklade
(2 ks)
€12,41 bez DPH
€15,26
CONNECT IT USB hub 4 porty STEP - černý CI-108 Connect IT
Na sklade
(4 ks)
€7 bez DPH
€8,61
