Multifunkčný USB kábel 3v1
USB kábel 3v1 značky Legrand podporuje pripojenie, nabíjanie a synchronizáciu až 3 rôznych zariadení prostredníctvom 3 rôznych konektorov. Samozrejmosťou je podpora rýchleho nabíjania až do 2 400 mA a dátového prenosu až do 480 Mbps. Pletené prevedenie kábla dlhého až 120 cm bráni jeho zalomeniu pri pravidelnom používaní.

| Parametre | |
| Rohranie | medzi Micro USB, USB A a USB C zariadeniami |
| Pripojenie troch rôznych zariadení | áno |
| Rýchle nabíjanie | 2 400 mA |
| Dátový prenos | až 480 Mbps |
| Dĺžka kábla | 120 cm |
| Výrobca | Legrand |
| Farba | strieborná |
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB káble a redukcie |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 3414971186026 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Club3D hub USB-C, 7-in-1 hub s 2x USB, 1xHDMI, 1xUSB-C PD, RJ45, microSD/SD, 140W, 4K60Hz, 1m kabel CSV-2555 Club 3D
Na sklade
(3 ks)
€35,34 bez DPH
€43,47
PremiumCord Adaptér USB-C na HDMI + USB3.0 + PD, rozlišení 4K a FULL HD 1080p ku31hdmi20
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
(2 ks)
€11,37 bez DPH
€13,99
Natec Mantis 2 aktivní rozbočovač s funkcí nabíjení 4x USB 3.0 HUB, vypínač, napájecí adaptér NHU-1557
Na sklade
(11 ks)
€15,81 bez DPH
€19,45
D-Link DUB-2334 USB-C Hub with Gigabit Ethernet and 3x USB3.0
Na sklade
(1 ks)
€46,88 bez DPH
€57,66
CONNECT IT USB-C hub, (1xUSB-A 3.0, 3xUSB-A 2.0), externí, ANTRACITOVÝ CHU-5050-AN Connect IT
Na sklade
(2 ks)
€12,06 bez DPH
€14,83
PremiumCord USB-C na HDMI + USB3.0 + 2x USB2.0 + PD(power delivery) adaptér ku31dock15
Na sklade
(1 ks)
€16,16 bez DPH
€19,88
Podobné produkty
AXAGON ACU-DPQ65, GaN nabíječka do sítě 65W, 3x port (USB-A + dual USB-C), PD3.0/QC4+/PPS/Apple Axagon
Na sklade
(4 ks)
€23,44 bez DPH
€28,83
Green Cell PRO 20V 3.25A 65W Charger Adapter for Lenovo IdeaPad 3, IdeaPad 5, 320-15 510-15 S145-14 S145-15 S340-14 S5 AD123PV2
Na sklade
(3 ks)
€9,90 bez DPH
€12,18
Green Cell napájecí zdroj PRO USB-C 65W nabíječka pro notebooky, tablety, telefony AD134PV2
Vypredané
€16,17 bez DPH
€19,89
AXAGON BUCM4X-CM10AB NewGEN+ kábel USB-C <-> USB-C, 1m, USB4 Gen 3×2, PD 240W 5A, 8K HD, ALU, opletenie, čierny Axagon
Na sklade
(1 ks)
€13,89 bez DPH
€17,08
Green Cell PRO Charger / AC Adapter 19.5V 2.31A 45W for Dell XPS 13 9343 9350 9360 Inspiron 15 3552 3567 5368 5551 5567 AD57AP
Na sklade
(1 ks)
€8,78 bez DPH
€10,80
PremiumCord Adaptér USB-C na USB-C, USB 4.0, zahnutý 90° kur31-41
Na sklade
(1 ks)
€2,54 bez DPH
€3,12
Dell USB-C 90 W AC Adapter with 1 meter Power Cord - Euro 452-BDUJ
Na sklade
(4 ks)
€40,84 bez DPH
€50,23
