Lenovo A105 24 AIO Ryzen 5 40/16GB/SSD 1TB/23,8"/FHD/IPS/250nitů/60Hz/65W/bez OS/stříbrná F0JS0018CK
Produkt: LENOVO A105 AIO a
Koncept: 23,8" all-in-one pro domácnost a kancelář s Ryzenem 5 40, 16GB LPDDR5, 1TB SSD, FHD IPS displejem, bez operačního systému, včetně USB klávesnice a myši v barvě Cloud Grey.
Modelová řada: Lenovo A105 24
Barva: Cloud Grey = stříbrná
Part number: F0JS0018CK
Model Type: F0JS
Chipset: AMD System-On-Chip Platform
Procesor: AMD Ryzen™ 5 40 (4-Cores / 8-Threads, 2.8 až 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3)
Grafika: integrovaná na chipsetu = AMD Radeon™ 610M Graphics, DirectX® 12
Paměť/volný slot: 16GB LPDDR5 5500 on-board, nemá SoDIMM sloty = nelze měnit
Úložiště: SSD 1TB M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Možnosti úložiště: max 1x drive M.2 SSD (1TB max)
Expanzní sloty: 2x M.2 sloty (1x pro WLAN, 1x pro SSD) = oba osazené
Optane memory: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Optická mechanika: bez mechaniky
LCD panel: IPS, bezrámový ze tří stran, 23,8" FHD (1920x1080), LED panel, 250nitů, 60Hz, antireflexní, 99% sRGB, 16:9, 1300:1, pozorovací úhly 4x 89°
Dotykový displej: ne
Webkamera: ANO, integrovaná nad displejem, 5.0MP, fixed focus
Audio: HD Audio, 2x 2W reproduktory, duální mikrofon
Komunikace: Bluetooth 5.2, nemá WWAN
Síť: Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2, on-board ethernet 100/1000M
Porty: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), 1x HDMI® 1.4, 1x Ethernet (RJ-45), 1x audio combo-jack (3.5mm), 1x konektor napájen í
Security chip: firmware TPM 2.0 integrovaný na chipsetu
Klávesnice a myš: set USB kabelové Calliope klávesnice (CZ/SK rozložení) a myši ve stříbrném provedení
Provedení skříně: All In One PC v LCD, stříbrná, naklonitelný stojan
Operační systém: bez operačního systému
Hmotnost: 4,28 kg
Rozměry: 539.3 x 185 x 432,60 mm
Zdroj: 65W AC adapter, 89% externí, 100-240V (součást balení)
Záruka PC: 2 roky kurýrem nebo carry-in
Certifikace: ErP Lot 3/7, GREENGUARD®, RoHS compliant
OBRÁZEK MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER A NEMUSÍ NUTNĚ ZOBRAZOVAT AVIZOVANOU MODELOVOU KONFIGURACI
Koncept: 23,8" all-in-one pro domácnost a kancelář s Ryzenem 5 40, 16GB LPDDR5, 1TB SSD, FHD IPS displejem, bez operačního systému, včetně USB klávesnice a myši v barvě Cloud Grey.
Modelová řada: Lenovo A105 24
Barva: Cloud Grey = stříbrná
Part number: F0JS0018CK
Model Type: F0JS
Chipset: AMD System-On-Chip Platform
Procesor: AMD Ryzen™ 5 40 (4-Cores / 8-Threads, 2.8 až 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3)
Grafika: integrovaná na chipsetu = AMD Radeon™ 610M Graphics, DirectX® 12
Paměť/volný slot: 16GB LPDDR5 5500 on-board, nemá SoDIMM sloty = nelze měnit
Úložiště: SSD 1TB M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Možnosti úložiště: max 1x drive M.2 SSD (1TB max)
Expanzní sloty: 2x M.2 sloty (1x pro WLAN, 1x pro SSD) = oba osazené
Optane memory: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Optická mechanika: bez mechaniky
LCD panel: IPS, bezrámový ze tří stran, 23,8" FHD (1920x1080), LED panel, 250nitů, 60Hz, antireflexní, 99% sRGB, 16:9, 1300:1, pozorovací úhly 4x 89°
Dotykový displej: ne
Webkamera: ANO, integrovaná nad displejem, 5.0MP, fixed focus
Audio: HD Audio, 2x 2W reproduktory, duální mikrofon
Komunikace: Bluetooth 5.2, nemá WWAN
Síť: Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2, on-board ethernet 100/1000M
Porty: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), 1x HDMI® 1.4, 1x Ethernet (RJ-45), 1x audio combo-jack (3.5mm), 1x konektor napájen í
Security chip: firmware TPM 2.0 integrovaný na chipsetu
Klávesnice a myš: set USB kabelové Calliope klávesnice (CZ/SK rozložení) a myši ve stříbrném provedení
Provedení skříně: All In One PC v LCD, stříbrná, naklonitelný stojan
Operační systém: bez operačního systému
Hmotnost: 4,28 kg
Rozměry: 539.3 x 185 x 432,60 mm
Zdroj: 65W AC adapter, 89% externí, 100-240V (součást balení)
Záruka PC: 2 roky kurýrem nebo carry-in
Certifikace: ErP Lot 3/7, GREENGUARD®, RoHS compliant
OBRÁZEK MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER A NEMUSÍ NUTNĚ ZOBRAZOVAT AVIZOVANOU MODELOVOU KONFIGURACI
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - All in One |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 6.11 kg |
| EAN: | 0199275023750 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Procesor (PC): | AMD Ryzen 5 |
| Grafické výstupy (PC): | HDMI |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 0 |
| Grafický výstup DisplayPort (PC): | 0 |
| Prevedenie (PC): | All-in-One |
| Podpora VESA (monitory, TV): | Ne |
| Operačný systém (PC): | Bez OS |
| Uhlopriečka displeja (All-in-One): | 23-24" |
| Výrobca (PC): | Lenovo |
| Počet jader procesoru (PC): | 4 |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Veľkosť HDD (PC): | 1 TB |
| Grafický výstup HDMI (PC): | 1 |
| Určení (PC): | Běžné použití |
| USB 3.x Type-A: | 2 |
| Optická mechanika (PC): | Ne |
| Rozlíšenie (All-in-One): | 1920x1080 (Full HD) |
| Podpora AI (NTB): | Ne |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ne |
| Zdroj W (PC): | 65 |
| USB 2.0: | 2 |
| Veľkosť pamäte (PC): | 16 GB |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 2 roky |
| USB 3.x Type-C: | 1 |
| Typ povrchu displeja (All-in-One): | Matný |
| Typ disku (PC): | SSD |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
