Lenovo Idea Tab Pro/ZAE40126SK + Pen/12,7''/2944x1840/8GB/256GB/An15/Luna Grey ZAE40126CZ
*Luna Grey *IP52 Operační systém: Android 15 or Later Procesor - typ: MediaTek Dimensity 8300 Procesor - počet jader: 8C Procesor - frekvence: 1x A715 @3.35 GHz + 3x A715@3.2 GHz + 4x A510@2.2 GHz Grafika: Integrated ARM G615 MC5 Chipset: MediaTek SoC Platform RAM [GB]: 8GB Soldered LPDDR5x Vnitřní paměť [GB]: 256GB UFS 4.0 Paměťové karty: microSD Card Slot Displej: LTPS 400nits Paper-like Anti-glare, 144Hz, Touch Úhlopříčka displeje [palce]: 12.7'' Rozlišení [pix]: 3K (2944 x 1840) Konektivita: *Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3 *1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with charging / DP-Out / Audio *1x microSD card slot *1x Pogo pin connector (3-point) Výbava: Fotoaparát: Front 8.0MP / Rear 13.0MP with Flashlight Mikrofon: Dual Microphone Reproduktory: 4 JBL® speakers, 1W x4, optimized with Dolby Atmos® Senzory: *Accelerometer + Gyroscope sensor *Hall sensor *RGB sensor GPS + GLONASS + Galileo Baterie: * Kapacita baterie [mAh]: Integrated 10200 mAh (Typ.) * Power Adapter: 5~11V / 4.5A 45W Max Rozměry [mm]: 291.8 x 189.1 x 6.9 mm Hmotnost [g]: Around 620 g Obsah balení: Pen Bundled Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.18 kg |
| EAN: | 198153747207 |
| Audio 3,5mm jack: | Nie |
| Bluetooth: | Áno |
| Displej - povrchová úprava: | LTPS |
| Gyroskop: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| micro USB: | Nie |
| Typ procesora: | Dimensity 8300 |
| Výrobca CPU: | MediaTek |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SD |
| Obsah balenia: | 0 |
| GPS: | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Konektor HDMI: | Nie |
| Predný fotoaparát: | Ano |
| Zadný fotoaparát: | Ano |
| Senzory: | Hall sensor |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Modelový rad: | Lenovo Idea Tab Pro |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 256 |
| Verzia OS: | Android 14 |
| Lightning: | Nie |
| Batéria: | Integrated |
| Záruka tabletu (roky): | 2 |
| Displej - popis: | LTPS 400nits Paper-like Anti-glare, 144Hz, Touch |
| Uhlopriečka ("): | 12,7 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,620 |
| Hmotnosť: | od 0,501 do 0,650 kg |
| Farba - presná: | Luna Grey |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 13 |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 8 |
| Displej - rozlíšenie: | 2944x1840 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 10200 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,2 |
| Operačný systém: | Android |
| Možnosť SIM: | Ne |
| Stylus (súčasťou balenia): | Ano |
| Akcelerometer (G-Sensor): | Ano |
| Výška (mm): | 6,9 |
| Šírka (mm): | 291,8 |
| Hĺbka (mm): | 6,9 |
| Farba: | Šedá |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




