Lenovo IdeaPad 5 2-in-1/14AGP11/AI5-430/14''/WUXGA/T/16GB/512GB/AMD int/W11H/Gray/2R 83UH0040CK
IdeaPad 5 2-in-1 14AGP11 Operační systém: ,Windows 11 Home Procesor: AMD Ryzen AI 5 430 (4C/8T, 2/4.5GHz, 4MB L2/8MB L3) NPU: ,50 TOPS Paměť: ,2x 8GB SODIMM DDR5-5600 Počet slotů (celkem/volných): ,2/0 Maximální velikost: ,32 GB DDR5-5600 Pevný disk: ,512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Sloty pevného disku: ,2 M.2 sloty, 1x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot + 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot Optická mechanika: ,Ne Čtečka paměťových karet: ,Ano Displej: ,14'' (1920 x 1200) OLED, 400nitů , Lesklý, 60 Hz, Touch Grafická karta:  ,Integrovaná AMD Radeon 840M Graphics Audio: ,High Definition Audio, Realtek ALC3287 codec Webkamera: ,FHD 1080p + IR with Privacy Shutter Polohovací zařízení: ,TouchPad Podsvícená klávesnice: ,Ano Numerická klávesnice: ,Ano Čtečka otisků prstu: ,Ne Pero: ,Ano Síť: ,Ne Bezdrátová komunikace: ,Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.4 Porty: , *1x USB-A (USB 5Gbps), Always On *1x USB-A (USB 5Gbps) *2x USB-C (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort 1.4 *1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz *1x Headphone/microphone combo jack (3,5mm) *1x microSD card reader TPM 2.0: ,Ano Baterie: ,60Wh Napájení: ,Není součástí balení Barva: ,Luna Grey Materiál: ,Aluminium (Tops), PC-ABS + 40% GF (Bottom) Rozměry: ,311,6 x 224,9 x17,4 mm Hmotnost: ,1,54 kg Záruka: ,2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 199274946685 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Displej - povrchová úprava: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 2 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - povrchová úprava: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,54 |
| Farba: | Šedá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 840M Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 400 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 2 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 224,9 |
| Šírka (mm): | 311,6 |
| Hĺbka (mm): | 17,4 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | AI5-430 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 60 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
