Lenovo IdeaPad 5 2-in-1/16AKP10/AI5-340/16''/WUXGA/T/16GB/512GB/AMD int/W11H/Blue/2R 83KU003XCK
Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 16AKP10 Copilot+ PC * armádní standard MIL-STD-810H * Lenovo® E310 True Wireless Stereo Earbuds (White) + Lenovo WL310 Bluetooth® Silent Mouse (Grey) * Lenovo® Digital Pen 2 Operační systém: Windows® 11 Home Procesor: AMD Ryzen AI 5 340 (6 jader / 12 vláken, 2.0 / 4.8GHz, 6MB L2 / 16MB L3) NPU: AMD Ryzen™ AI (až 50 TOPS) Paměť: 16GB integrovaná LPDDR5x-7500 Maximální velikost: 16GB paměť na základní desce, nelze navýšit Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Sloty pevného disku: 1x M.2 SSD Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: microSD Displej: dotykový 16'' WUXGA (1920x1200) IPS 300 nitů, lesklý, 45% NTSC, 60Hz, TÜV Low Blue Light, Glass, Touch Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 840M Graphics Audio: kodek Realtek® ALC3287, HD, 2x 2W, Dolby® Audio™, 2x mikrofon Web kamera: FHD 1080p + IR Polohovací zařízení: beztlačítkový vícedotykový touchpad Mylar®, podporuje Precision TouchPad (PTP), 75x120mm Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ano Čtečka otisků prstů: ne Pero: Lenovo® Digital Pen 2 Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4) Porty USB: * 2x USB-A (USB 5Gb/s/USB 3.2 Gen 1) - 1x vždy zapnuto * 2x USB-C® (USB 10Gb/s/USB 3.2 Gen 2) - s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4 Další porty: * 1x HDMI® 1.4b * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x čtečka microSD karet Bezpečnostní čip: Microsoft® Pluton TPM 2.0 Enabled Baterie: integrovaná 57Wh Výdrž baterie: 10h (MobileMark® 30@250 nitů) Napájení: není Barva: modrá (Cosmic Blue) Materiál: hliník, plast (PC-ABS + 40% GF) Rozměry: 356x255x18,4mm Hmotnost: od 2kg Záruka: 2 roky (3 roky po registraci) Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad_5_2_in_1_16AKP10?M=83KU003XCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky konvertibilné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.96 kg |
| EAN: | 199274946807 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 2 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Obsah balenia: | E310 bezdrátkové špuntové sluchátka + Bezdrátová tichá myš WL310 |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 7500 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Jiné slitiny |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,0 |
| Farba: | Modrá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,0 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 840M Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 18,4 |
| Šírka (mm): | 356 |
| Hĺbka (mm): | 255 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | AI5-340 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ne |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 57 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
