Lenovo IdeaPad Slim 5/14AHP11/R7-260/14''/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11H/Gray/2R 83S3001JCK
Lenovo IdeaPad Slim 5 14AHP11 * splňuje armádní standard MIL-STD-810H Operační systém: Windows 11 Home, česky / slovensky / anglicky Procesor: AMD Ryzen 7 260 (8 jader / 16 vláken, 3.8 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) NPU: Integrovaná AMD Ryzen AI, až 16 TOPS Paměť: 2x 8GB SO-DIMM DDR5-5600 Paměťové sloty (celkem/volné): dva sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvou kanálů (2/0) Maximální velikost: 32GB Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Sloty pevného disku: 2x M.2 SSD Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: microSD Displej: 14'' WUXGA (1920x1200) IPS 400 nitů, antireflexní, 45% NTSC, 60Hz Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 780M Graphics Audio: HD, 2x 2W, optimalizované s Dolby Audio™, 2x mikrofon Web kamera: FHD 1080p + IR s privátní krytkou, ToF senzor Polohovací zařízení: beztlačítkový vícedotykový touchpad Mylar®, podporuje Precision TouchPad (PTP), 75x120mm Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ne Čtečka otisků prstů: ne Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4) Porty USB: * 2x USB-A (USB 5Gb/s) - 1x vždy zapnuto * 2x USB-C (USB 10Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort 1.4 Další porty: * 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x čtečka microSD karet Bezpečnostní čip: firmware TPM 2.0 Baterie: integrovaná 60Wh Napájení: bez adaptéru Barva: šedá (Luna Grey) Materiál: hliník Rozměry: 313,4x222x16,9mm Hmotnost: od 1,47kg Záruka: 2 roky Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/IdeaPad_Slim_5_14AHP11?M=83S3001JCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.94 kg |
| EAN: | 199274946999 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 2 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad Slim 5 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,47 |
| Farba: | Šedá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,8 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 780M Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 16,9 |
| Šírka (mm): | 313,4 |
| Hĺbka (mm): | 222 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R7-260 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,1 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 60 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
