Lenovo IdeaPad Slim 5/14IMH10/U5-135H/14''/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11H/Gray/2R 83V6002KCK
IdeaPad Slim 5 14IMH10 Operační systém: ,Windows 11 Home Procesor:  ,Intel Core Ultra 5 135H, 14C (4P + 8E + 2LPE)/18T, Max Turbo up to 4.6GHz, 18MB Intel Smart Cache NPU: ,11 TOPS Paměť: ,2x 8GB SODIMM DDR5-5600 Počet slotů (celkem/volných): ,2/0 Maximální velikost: ,32gb Pevný disk: ,512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Sloty pevného disku: ,1x M.2 2242 PCIe 4.0x4 slot + 1x M.2 2280 4.0x4 slot Optická mechanika: ,Ne Čtečka paměťových karet: ,Ano Displej: ,14'' WUXGA (1920x1200) OLED, 400 nitů, Lesklý, 60Hz Grafická karta: Integrovaná Intel Graphics Audio: ,High Definition Audio Webkamera: ,FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor Polohovací zařízení: ,Touchpad Podsvícená klávesnice: ,Ano Numerická klávesnice: ,Ano Čtečka otisků prstu: ,Ne Pero: ,Ne Síť: ,Ne Bezdrátová komunikace: ,Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.2 Porty: , *1x USB-A (USB 5Gbps), Always On *1x USB-A (USB 5Gbps) *2x USB-C (USB 10Gbps), with USB PD 65-100W and DisplayPort 1.4 *1x HDMI 2.1 to 4K/60Hz *1x Headphone/microphone combo jack (3,5mm) *1x microSD card reader TPM 2.0: ,Ano Baterie: ,60Wh Napájení: ,USB-C Barva: ,Luna Grey Materiál: ,Aluminium (Top+Bottom) Rozměry: ,313,3 x 222 x 16,9 mm Hmotnost: ,1,39 kg Záruka: ,2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.91 kg |
| EAN: | 199274946937 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 2 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad Slim 5 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - povrchová úprava: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,39 |
| Farba: | Šedá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,7 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 2 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 222 |
| Šírka (mm): | 313,4 |
| Hĺbka (mm): | 16,9 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U5-135H |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,6 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 60 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Neuvedeno |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
