Lenovo IP Yoga 9 2in1 14ILL10, Ultra 7-258V, 14.0˝ 2880 x 1800/Touch, UMA, 32GB, SSD 1TB, W11H, modrý, 3 PS, AI 83LC002ACK
LENOVO NTB Yoga 9 2-in-1 14ILL10 - Ultra 7 258V,14" 2.8K WQXGA+ OLED,32GB,1TSSD,Intel Arc 140V,W11H,3Y Premium 83LC002ACK Lenovo
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:Intel® Core Ultra 7 258V ; Grafický čip:Intel® Arc™ Graphics 140V ;Displej:14";Rozlíšenie:2880x1800; Formát obrazovky:16:10; Typ disku:SSD; Rozhranie:3.5mm Jack,USB Type-A,USB Type-C; Výbava:BlueTooth,Reproduktory,Kamera,Mikrofón; Hmotnosť notebooku: 1.32 kg
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:Intel® Core Ultra 7 258V ; Grafický čip:Intel® Arc™ Graphics 140V ;Displej:14";Rozlíšenie:2880x1800; Formát obrazovky:16:10; Typ disku:SSD; Rozhranie:3.5mm Jack,USB Type-A,USB Type-C; Výbava:BlueTooth,Reproduktory,Kamera,Mikrofón; Hmotnosť notebooku: 1.32 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky konvertibilné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.12 kg |
| EAN: | 198156991300 |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Grafická karta: | Intel Arc 140V |
| Hmotnosť notebooku: | nižšia ako 1.5 kg |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Procesor - počet jadier: | 8 |
| Procesor - typ: | Intel Core Ultra 7 |
| Spôsob použitia: | Domáce/Kancelárske |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ano |
| Podpora Copilot+ PC: | Ano |
| Výkon CPU PassMark: | 18922 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.8 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.7 |
| TDP: | 17 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Disk - typ: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Dotykový displej, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Stylus |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
