LENOVO NTB IdeaPad Slim 3 16ARP10 - Ryzen™ 5 150,16" WUXGA IPS,16GB,512SSD,HDMI,AMD Radeon™ 660M,BezOS,2Y CC 83K800CCCK Lenovo
LENOVO NTB IdeaPad Slim 3 16ARP10 - Ryzen™ 5 150,16" WUXGA IPS,16GB,512SSD,HDMI,AMD Radeon™ 660M,BezOS,2Y CC 83K800CCCK Lenovo
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Bez OS; Typ procesora:AMD Ryzen 5; Grafický čip:AMD Radeon 660M; Rozlíšenie:1920x1200; Formát obrazovky:16:10; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, SD karta, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:BlueTooth, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Čítačka pamäťových kariet; Hmotnosť notebooku:1.5 - 2.0 kg
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Bez OS; Typ procesora:AMD Ryzen 5; Grafický čip:AMD Radeon 660M; Rozlíšenie:1920x1200; Formát obrazovky:16:10; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, SD karta, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:BlueTooth, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Čítačka pamäťových kariet; Hmotnosť notebooku:1.5 - 2.0 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| EAN: | 199274425333 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 (WUXGA) 8:5 |
| Grafická karta: | AMD Radeon 660M |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | bez OS |
| Procesor - typ: | AMD R5 |
| Spôsob použitia: | Domáce/Kancelárske |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 16 |
| Disk - typ: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, SD karta, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | BlueTooth, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Čítačka pamäťových kariet |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
