LENOVO NTB LOQ 15IRX10 - i7-13645HX,15.6" WQHD IPS,16GB,1TSSD,HDMI,RTX™ 5050 8GB,BezOS,2Y CC 83JE01C4CK Lenovo
LENOVO NTB LOQ 15IRX10 - i7-13645HX,15.6" WQHD IPS,16GB,1TSSD,HDMI,RTX™ 5050 8GB,BezOS,2Y CC 83JE01C4CK Lenovo
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Bez OS; Typ procesora:Intel Core i7; Grafický čip:NVIDIA RTX 5050; Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Formát obrazovky:16:9; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:BlueTooth, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica; Hmotnosť notebooku:2.1 - 2.5 kg
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Bez OS; Typ procesora:Intel Core i7; Grafický čip:NVIDIA RTX 5050; Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Formát obrazovky:16:9; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:BlueTooth, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica; Hmotnosť notebooku:2.1 - 2.5 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.54 kg |
| EAN: | 199274947767 |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) 16:9 |
| Grafická karta: | NVIDIA RTX 5050 |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:9 |
| Operačný systém: | bez OS |
| Procesor - typ: | Intel Core i7 |
| Spôsob použitia: | Herné |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ano |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 15.6 |
| Disk - typ: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | BlueTooth, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
