LENOVO NTB ThinkPad L14 Gen 6 - Ryzen™ 5 PRO 215, 14" WUXGA IPS,16GB,512GB,HDMI,Radeon™ 740M,W11P,3Y Onsite 21S80004CK Lenovo
Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 (AMD) certifikace TCO 10.0 certifikace ENERGY STAR® 9.0 Operační systém: Windows® 11 Pro Procesor: AMD Ryzen™ 5 PRO 215 (6 jader, 12 vláken, 3.2/4.7 GHz, 6MB L2, 16 MB L3 cache) Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 Počet slotů (celkem/volných): 2x DDR5 SO-DIMM, dvoukanálový (2/1) Maximální velikost paměti: 64GB DDR5-5600 Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 Podpora úložiště: 1x M.2 SSD Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 14'' WUXGA (1920x1200) IPS 400nits antireflexní, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5 Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon™ 740M Graphics Audio: kodek Realtek® ALC3287, 2x 2W Dolby® Audio™, 2x mikrofon Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ne Web kamera: 5MP + IR s privacy shutter Čtečka otisků prstů: ano Čtečka čipových karet: ano Síť: 100/1000M (RJ-45) Bezdrátová komunikace: * WLAN + Bluetooth (MediaTek Wi-Fi® 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4) * WWAN upgradovatelný na 4G USB porty: * 1x USB-A (Hi-Speed USB/USB 2.0) * 2x USB-A (USB 5Gb/s/USB 3.2 Gen 1), 1x vždy zapnuto * 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gb/s), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 1.4a Další porty: * 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x Ethernet (RJ-45) * 1x čtečka čipových karet * 1x slot pro nano-SIM kartu * 1x bezpečnostní slot Kensington Nano (2,5x6mm) TPM 2.0: discrete TPM 2.0 Enabled Baterie: integrovaná 57Wh Napájení: 65W USB-C Barva: černá Materiál: plast (PC-ABS) Rozměry: 313,7x226x17,31mm Hmotnost od: 1,38kg Záruka: 3 roky, onsite Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_L14_Gen_6_AMD?M=21S80004CK Vše o AMD procesorech zde: https://amd.atcomp.cz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.45 kg |
| EAN: | 198158476362 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 1 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 PRO |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad L |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Nie |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Plast |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,38 |
| Farba: | Černá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,2 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Áno |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 17,31 |
| Šírka (mm): | 313,7 |
| Hĺbka (mm): | 226 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R5PRO-215 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025050159 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 57 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
