Lenovo ThinkBook/16 G9 AHP/R3-210/16''/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11P/Gray/3R On-Site 21UT0058CK
Lenovo ThinkBook 16 G9 AHP Operační systém: Windows® 11 Pro, česky / slovensky / anglicky Procesor: AMD Ryzen 3 210 (4C / 8T, 3.0 / 4.7 GHz, 4MB L2 / 8MB L3) Paměť:1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 Počet slotů (celkem/volných): (2/1) Maximální velikost: 64GB DDR5-5600 Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Sloty pevného disku: Dva sloty, první M.2 2280 PCIe® 4.0 x4, druhý M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ano Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) IPS 400nitů Antireflexní, 45% NTSC, 60Hz Grafická karta: Integrated AMD Radeon™ 740M Graphics Audio: HD Audio, Realtek® ALC3287 codec, Stereoreproduktory, 2W x 2, Dolby Audio™, mikrofon 2x, pole Web kamera:FHD 1080p + IR Hybrid s privátní krytkou Polohovací zařízení: TouchPad Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ano Čtečka otisků prstů: ano Síť: Ethernet (100/1000 M) Bezdrátová komunikace:Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 Konektory USB: * 1x USB-A (USB 5Gbps) * 1x USB-A (USB 5Gbp), Vždy zapnuto * 2x USB-C® (USB4® 40Gbps), s USB PD 45-100W a DisplayPort™ 1.4a Další konektory: * 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm) * 1x čtečka SD karet * 1x Ethernet (RJ-45) Zabezpečení: Bezpečnostní čip Firmware TPM 2.0 Enabled, Fyzický zámek Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm, IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje) Baterie: Integrovaná 48Wh Napájení: 65W USB-C® (3-pin) Barva: šedá (Arctic Grey) Materiál: Hliník (top), PC-ABS (bottom) Rozměry (ŠxHxV): 356 x 253.5 x 17.5 mm Hmotnost: cca 1,7 kg Záruka:1 rok Courier/Carry-in s možností navýšení na 3 roky Onsite Odkaz na stránku výrobce:https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkBook_16_G9_AHP?M=21UT0058CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.7 kg |
| EAN: | 199273581252 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 2 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 3 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkBook |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Nie |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,7 |
| Farba: | Šedá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,0 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 2 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 253,5 |
| Šírka (mm): | 356 |
| Hĺbka (mm): | 17,5 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R3-210 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025100190 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 48 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
