Lenovo ThinkBook 16p G6 IAX, Ultra 9 275HX, 16.0˝ 3200x2000, RTX 5070/8GB, 32GB, SSD 1TB, W11Pro, 500N,matný, 3Y OS FIFA 21R00042CK
Lenovo ThinkBook 16p G6 IAX * armádní standard MIL-STD-810H Operační systém: Windows® 11 Pro, čeština / slovenština / angličtina Procesor: Intel Core Ultra 9 275HX, (24 jader - 8P + 16E / 24 vláken, P-core 2,7/5,4GHz, E-core 2,1/4,6GHz, Max Turbo up to 5.4GHz, 36MB Intel Smart Cache, Intel AI Boost až 13 TOPS) Paměť: 2x 16GB CSODIMM DDR5-5600 Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 SO-DIMM / CSODIMM s podporou dvou kanálů (2/0) Maximální velikost: 64GB DDR5-5600 Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Podpora úložiště: 2x M.2 SSD Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: SD Displej: 16'' 3,2K (3200x2000) IPS 500 nitů, antireflexní, 100% DCI-P3, 165Hz, Dolby Vision, G-SYNC, Eyesafe, X-Rite Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB GDDR7, Boost Clock 2347MHz, TGP 115W, 798 AI TOPS Audio: High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3306-CG kodek, reproduktory 2W x2 woofers and 2W x2 tweeters, Dolby Atmos®, sound by harman/kardon, mikrofon 2x, pole Web kamera: ano (FHD 1080p s privacy krytkou) Polohovací zařízení: Touchpad Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ano Čtečka otisků prstů: ano Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4) Porty USB: * 2x USB-A (USB 5Gb/s/USB 3.2 Gen 1) * 1x USB-A (USB 10Gb/s/USB 3.2 Gen 2), vždy zapnuto * 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 2.1 Další porty: * 1x HDMI® 2.1, až 8K/60Hz * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x čtečka SD karet * 1x napájecí konektor * 1x bezpečnostní slot Kensington Nano (2,5x6mm) * 1x Magic bay (pogo pin konektor) TPM 2.0: firmware TPM 2.0 enabled Baterie: integrovaná 85Wh Napájení: 300W Slim tip (3-pin) Barva: šedá (Luna Grey) Materiál: hliník Rozměry: 354,6 x 256,2 x 17,9 mm Hmotnost 2,1kg Záruka: 3 roky On-site Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkBook_16p_G6_IAX?M=21R00042CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.82 kg |
| EAN: | 199273725465 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | nVidia |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 3 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkBook |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Výdrž na batérie (hod.): | 4 - 6 |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 6400 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,1 |
| Farba: | Šedá |
| Displej - rozlíšenie: | 3200x2000 |
| Počet jadier CPU: | 24 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,7 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 165 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 300 |
| Napájací konektor: | Slim Tip |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 17,9 |
| Šírka (mm): | 354,6 |
| Hĺbka (mm): | 256,2 |
| Rozmery pamäte: | CSODIMM |
| Presný model CPU: | U9-275HX |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 85 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
