Lenovo ThinkPad/E16 Gen 4 (Intel)/Intel Core™ Ultra 5 325/16''/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11P/Black/ 21YC000ACK
Lenovo ThinkPad E16 Gen 4 (Intel) Operační systém: Windows® 11 Pro, čeština / slovenština / angličtina Procesor: Intel Core™ Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 12MB Intel® Smart Cache Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 Počet slotů (celkem/volných): (2/1) Maximální velikost: 64GB DDR5-5600 Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 Sloty pevného disku: 1x M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 • 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 Optická mechanika: Ne Čtečka paměťových karet: Ne Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz Grafická karta: Integrated Intel® Graphics Audio: *High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec *Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN *Microphone 2x, Array Webkamera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter Pero: Ne Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint Podsvícená klávesnice: Ano Numerická klávesnice: Ano Čtečka otisků prstů: Ano Síť: Ethernet (100/1000M) Bezdrátová komunikace: Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 WWAN: Nepodporováno Konektory USB: * 1x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1) * 1x USB-A (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On * 2x Thunderbolt 4 s USB PD 15-65W a DisplayPort™ 2.1 Další konektory: * 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5 mm) * 1x RJ-45 Zabezpečení: * Bezpečnostní čip: Diskrétní TPM 2.0 * Bezpečnostní slot: Kensington® Nano™, 2,5 x 6 mm Baterie: Integrovaná 64 Wh Napájení: 65W USB-C® (3-pin) Barva: Černá Materiál: Hliník Rozměry(ŠxHxV): 356 x 249 x 10,1 mm Hmotnost: cca 1,63 kg Záruka: 3 roky Onsite Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkPad_E16_Gen_4_Intel?M=21YC000ACK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.71 kg |
| EAN: | 199275213465 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 2 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad E |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Nie |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,63 |
| Farba: | Černá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,4 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 2 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 249 |
| Šírka (mm): | 356 |
| Hĺbka (mm): | 10,1 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U5-235 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | 10 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 64 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
