Lenovo ThinkPad T14 G7 Copilot+ PC Ultra 5 325/32GB/512GB SSD/14" WUXGA IPS Touch/3Y Premier/Win11 Pro/modrá 21WN007SCK
VÝKON
Procesor : Intel Core™ Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4.5GHz, 12MB Intel® Smart Cache
Kategorie AI PC : Copilot+ PC
NPU : Až 47 TOPS
Grafika : Integrovaná Intel® Graphics
Čipset : Intel® SoC Platform
Paměť : 32GB LPCAMM2 LPDDR5X-6800
Paměťové sloty : Jeden LPCAMM2 paměťový modul, dvoukanálový
Maximální paměť : Až 64GB LPCAMM2 LPDDR5X-6800
Úložiště : 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Slot pro úložiště : Jeden M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 slot
Maximální podpora úložiště : Jeden disk, až 2TB M.2 2280 SSD
Čtečka karet : Ne
Audio čip : High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec
Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos®
Mikrofon : 2x, 360°
Kamera : 5.0MP + IR samostatná s krytkou soukromí, vHDR, Computer Vision na ISP
Baterie : 60Wh
Napájecí adaptér : 65W USB-C® (3-pin)
DESIGN
Displej : 14" WUXGA (1920x1200) IPS, 500 nitů, antireflexní, 100% sRGB, 60Hz, Low Power, dotykový
Dotyková obrazovka : In-cell, 10bodový multitouch
Poměr obrazovky k tělu : 87.44%
Pero : Nepodporováno
Klávesnice : Podsvícená, česká / slovenská
Rozměry (ŠxHxV) : 313.6 x 221.7 x 11.3/15.88 (přední/zadní), 21.95 (maximum) mm
Váha : 1.27 kg
Barva : Modrá
Materiál : PC + 20% CF (horní část), PC + 40% GF (spodní část)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro, český / slovenský / anglický
Přibalený software : Lenovo® AI Now
KONEKTIVITA
WLAN + Bluetooth : Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN : Možnost rozšíření o 4G
SIM karta : Bez fyzické SIM karty v balení
Ethernet : 100/1000M (RJ-45)
NFC : Ne
Standardní porty
2x Thunderbolt™ 4 s USB PD 15-100W a DisplayPort™ 2.1
1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
1x USB-A (USB 5Gbps)
1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
Volitelné porty : 1x Nano-SIM Card Slot
Dokování : Podpora různých dokovacích řešení přes Thunderbolt™ / USB-C®
Kompatibilní dokovací řešení naleznete na stránce Docking for ThinkPad® T14 Gen 7 (Intel®)
ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ
ThinkShield : Komplexní bezpečnostní řešení zahrnující hardware, software a komponenty dodavatelského řetězce
Bezpečnostní čip : Samostatný TPM 2.0 aktivovaný
Fyzické zámky : Kensington Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm
Čtečka čipových karet : Ne
Čtečka otisků prstů : Dotyková, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení
DALŠÍ ZABEZPEČENÍ
Detekce přítomnosti osoby pomocí Computer Vision na Image Signal Processor (ISP)
Krytka kamery (u modelů s kamerou)
IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
SPRÁVA
Správa systému : bez vPro®
SERVIS
Základní záruka : 3 roky, Courier nebo Carry-in s 1 rokem na baterii
Zahrnuté rozšíření : 3Y Premier Support HB (CPN), CO2 Offset Service 200kg Gen 3 Commercial IDG
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Přibalené příslušenství : Žádné
CERTIFIKACE
Ekologické certifikace : ENERGY STAR® 9.0
EPEAT™ Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Testy MIL-SPEC : Splňuje vojenský test MIL-STD-810H
Další certifikace : Eyesafe® Certified 2.0
Procesor : Intel Core™ Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4.5GHz, 12MB Intel® Smart Cache
Kategorie AI PC : Copilot+ PC
NPU : Až 47 TOPS
Grafika : Integrovaná Intel® Graphics
Čipset : Intel® SoC Platform
Paměť : 32GB LPCAMM2 LPDDR5X-6800
Paměťové sloty : Jeden LPCAMM2 paměťový modul, dvoukanálový
Maximální paměť : Až 64GB LPCAMM2 LPDDR5X-6800
Úložiště : 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Slot pro úložiště : Jeden M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 slot
Maximální podpora úložiště : Jeden disk, až 2TB M.2 2280 SSD
Čtečka karet : Ne
Audio čip : High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec
Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos®
Mikrofon : 2x, 360°
Kamera : 5.0MP + IR samostatná s krytkou soukromí, vHDR, Computer Vision na ISP
Baterie : 60Wh
Napájecí adaptér : 65W USB-C® (3-pin)
DESIGN
Displej : 14" WUXGA (1920x1200) IPS, 500 nitů, antireflexní, 100% sRGB, 60Hz, Low Power, dotykový
Dotyková obrazovka : In-cell, 10bodový multitouch
Poměr obrazovky k tělu : 87.44%
Pero : Nepodporováno
Klávesnice : Podsvícená, česká / slovenská
Rozměry (ŠxHxV) : 313.6 x 221.7 x 11.3/15.88 (přední/zadní), 21.95 (maximum) mm
Váha : 1.27 kg
Barva : Modrá
Materiál : PC + 20% CF (horní část), PC + 40% GF (spodní část)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro, český / slovenský / anglický
Přibalený software : Lenovo® AI Now
KONEKTIVITA
WLAN + Bluetooth : Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN : Možnost rozšíření o 4G
SIM karta : Bez fyzické SIM karty v balení
Ethernet : 100/1000M (RJ-45)
NFC : Ne
Standardní porty
2x Thunderbolt™ 4 s USB PD 15-100W a DisplayPort™ 2.1
1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
1x USB-A (USB 5Gbps)
1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
Volitelné porty : 1x Nano-SIM Card Slot
Dokování : Podpora různých dokovacích řešení přes Thunderbolt™ / USB-C®
Kompatibilní dokovací řešení naleznete na stránce Docking for ThinkPad® T14 Gen 7 (Intel®)
ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ
ThinkShield : Komplexní bezpečnostní řešení zahrnující hardware, software a komponenty dodavatelského řetězce
Bezpečnostní čip : Samostatný TPM 2.0 aktivovaný
Fyzické zámky : Kensington Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm
Čtečka čipových karet : Ne
Čtečka otisků prstů : Dotyková, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení
DALŠÍ ZABEZPEČENÍ
Detekce přítomnosti osoby pomocí Computer Vision na Image Signal Processor (ISP)
Krytka kamery (u modelů s kamerou)
IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
SPRÁVA
Správa systému : bez vPro®
SERVIS
Základní záruka : 3 roky, Courier nebo Carry-in s 1 rokem na baterii
Zahrnuté rozšíření : 3Y Premier Support HB (CPN), CO2 Offset Service 200kg Gen 3 Commercial IDG
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Přibalené příslušenství : Žádné
CERTIFIKACE
Ekologické certifikace : ENERGY STAR® 9.0
EPEAT™ Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Testy MIL-SPEC : Splňuje vojenský test MIL-STD-810H
Další certifikace : Eyesafe® Certified 2.0
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.62 kg |
| EAN: | 0199275722622 |
| Batéria - počet článkov: | Neuvedené |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Klávesnica - numerická: | Nie |
| Klávesnica - podsvietená: | Áno |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad+trackpoint |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky |
| Procesor (NTB): | Intel Core Ultra 5 325 |
| Thunderbolt: | Ano |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Hmotnosť (NTB): | Do 1,5 kg |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Áno |
| Farba veka (NTB): | Modrá |
| USB-C: | Ano |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Výrobca (NTB): | Lenovo |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| SIM slot (NTB): | Ano, možnost dokoupení 4G/5G modulu |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 14" |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (WUXGA) |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
