Lenovo ThinkPad T14s G7 Copilot+ PC Ultra 5 325/16GB/512GB SSD/14" WUXGA IPS/3Y Premier/Win11 Pro/černá 21YU005VCK
VÝKON
Procesor : Intel Core™ Ultra 5 325 (8C / 4P + 4LPE / 8T, až 4.5GHz, 12MB Intel® Smart Cache)
AI PC kategorie : Copilot+ PC
NPU : až 47 TOPS
Grafika : integrovaná Intel® Graphics
Čipset : Intel® SoC Platform
Paměť : 16GB LPDDR5X-7467 (pájená)
Paměťové sloty : bez slotů, paměť pájená na desce
Maximální paměť : 16GB, bez možnosti rozšíření
Úložiště : 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Slot pro úložiště : 1× M.2 2280 PCIe® 5.0 x4
Maximální podpora úložiště : až 2TB M.2 2280 SSD
Optická mechanika : žádná
Čtečka karet : Ne
Audio čip : SoundWire®, Realtek® ALC3346
Reproduktory : stereo 2W x2, Dolby Atmos®
Mikrofon : 2x, 360°
Kamera : 5.0MP + IR s krytkou soukromí, vHDR, Computer Vision
Baterie : 58Wh
Napájecí adaptér : 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)
DESIGN
Displej : 14" WUXGA (1920x1200) IPS, 400 nitů, antireflexní, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5
Dotyková obrazovka : Ne
Poměr obrazovky k tělu : 88%
Pero : nepodporováno
Klávesnice : podsvícená, CZ/SK
Rozměry (ŠxHxV) : 313 x 219.4 x 10.7 / 15.85 (přední / zadní), 18.56 mm max
Váha : 1.065 kg
Barva : černá
Materiál : karbonový hybrid (horní část), hliník (spodní část)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro (CZ / SK / EN)
Dodávaný software : žádný
KONEKTIVITA
WLAN + Bluetooth : Intel® Wi-Fi® 7 BE211 + BT5.4
WWAN : možnost rozšíření na 4G
SIM : bez fyzické SIM
Ethernet : není
NFC : Ne
Standardní porty
3x Thunderbolt™ 4 (USB PD 15–65W + DP 2.1)
1x USB-A (5Gbps) Always On
1x HDMI® 2.1 (4K/60Hz)
1x 3.5mm audio combo jack
Volitelné porty : 1x Nano-SIM slot
Dokování : Thunderbolt™ / USB-C®
ZABEZPEČENÍ
TPM 2.0 : ano
Kensington zámek : ano
Čtečka otisků : v tlačítku napájení
IR kamera : ano
Krytka kamery : ano
Human Presence Detection : ano
SPRÁVA
DASH : ne / nepodporováno (Non-vPro platforma)
SERVIS
Záruka : 3 roky + 1 rok baterie
Premier Support : ano
CERTIFIKACE
ENERGY STAR® 9.0
EPEAT™ Gold
TCO Certified gen 10
MIL-STD-810H
Eyesafe® 2.0
Procesor : Intel Core™ Ultra 5 325 (8C / 4P + 4LPE / 8T, až 4.5GHz, 12MB Intel® Smart Cache)
AI PC kategorie : Copilot+ PC
NPU : až 47 TOPS
Grafika : integrovaná Intel® Graphics
Čipset : Intel® SoC Platform
Paměť : 16GB LPDDR5X-7467 (pájená)
Paměťové sloty : bez slotů, paměť pájená na desce
Maximální paměť : 16GB, bez možnosti rozšíření
Úložiště : 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Slot pro úložiště : 1× M.2 2280 PCIe® 5.0 x4
Maximální podpora úložiště : až 2TB M.2 2280 SSD
Optická mechanika : žádná
Čtečka karet : Ne
Audio čip : SoundWire®, Realtek® ALC3346
Reproduktory : stereo 2W x2, Dolby Atmos®
Mikrofon : 2x, 360°
Kamera : 5.0MP + IR s krytkou soukromí, vHDR, Computer Vision
Baterie : 58Wh
Napájecí adaptér : 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)
DESIGN
Displej : 14" WUXGA (1920x1200) IPS, 400 nitů, antireflexní, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5
Dotyková obrazovka : Ne
Poměr obrazovky k tělu : 88%
Pero : nepodporováno
Klávesnice : podsvícená, CZ/SK
Rozměry (ŠxHxV) : 313 x 219.4 x 10.7 / 15.85 (přední / zadní), 18.56 mm max
Váha : 1.065 kg
Barva : černá
Materiál : karbonový hybrid (horní část), hliník (spodní část)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro (CZ / SK / EN)
Dodávaný software : žádný
KONEKTIVITA
WLAN + Bluetooth : Intel® Wi-Fi® 7 BE211 + BT5.4
WWAN : možnost rozšíření na 4G
SIM : bez fyzické SIM
Ethernet : není
NFC : Ne
Standardní porty
3x Thunderbolt™ 4 (USB PD 15–65W + DP 2.1)
1x USB-A (5Gbps) Always On
1x HDMI® 2.1 (4K/60Hz)
1x 3.5mm audio combo jack
Volitelné porty : 1x Nano-SIM slot
Dokování : Thunderbolt™ / USB-C®
ZABEZPEČENÍ
TPM 2.0 : ano
Kensington zámek : ano
Čtečka otisků : v tlačítku napájení
IR kamera : ano
Krytka kamery : ano
Human Presence Detection : ano
SPRÁVA
DASH : ne / nepodporováno (Non-vPro platforma)
SERVIS
Záruka : 3 roky + 1 rok baterie
Premier Support : ano
CERTIFIKACE
ENERGY STAR® 9.0
EPEAT™ Gold
TCO Certified gen 10
MIL-STD-810H
Eyesafe® 2.0
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.25 kg |
| EAN: | 0199276285379 |
| Batéria - počet článkov: | Neuvedené |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Klávesnica - numerická: | Nie |
| Klávesnica - podsvietená: | Áno |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (WUXGA) |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Thunderbolt: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| SIM slot (NTB): | Ano, možnost dokoupení 4G/5G modulu |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 14" |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad+trackpoint |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Hmotnosť (NTB): | Do 1,5 kg |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Výrobca (NTB): | Lenovo |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Procesor (NTB): | Intel Core Ultra 5 325 |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| Farba veka (NTB): | Černá |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Áno |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 16 GB |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
