Lenovo ThinkPad/T16 Gen 5 (intel)/U7-355/16''/WUXGA/32GB/512GB/Intel int/W11P/Black/3R 21WT000QCK
Model: Lenovo ThinkPad T16 Gen 5 (Intel) Operační systém: Windows 11 Pro Procesor: Intel Core™ Ultra 7 355, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.7GHz, 12MB Intel® Smart Cache Paměť: 32GB LPCAMM2 LPDDR5X-6800 Počet slotů (celkem/volných): 1/0 Maximální velikost: 64GB Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 Rozšiřující sloty pevného disku: Ne Optická mechanika: Ne Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5 Grafická karta: Integrated Intel® Graphics Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint Podsvícená klávesnice: Ano Numerická klávesnice: Ano Web kamera: 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter Čtečka otisku prstů: Ano Smart Card Reader: Ano (volitelně) Čtečka paměťových karet: Ne Síť: 100/1000M (RJ-45) Bezdrátová komunikace: *Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2x2 + BT5.4 *WWAN Upgradable to 5G USB: *2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one Always On *2x Thunderbolt™ 4 with USB PD 15-100W and DisplayPort™ 2.1 Další konektory: *1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz *1x Ethernet (RJ-45) *1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) *1x Nano-SIM Card Slot (volitelně) *1x Smart Card Reader (volitelně) TPM 2.0: Ano Baterie: 75 Wh Napájení: 100W USB-C® Slim (3-pin) TCO Certified: Ano Barva: Black Materiál: PC + 20% CF (Top), PC + 40% GF (Bottom) Rozměry: 357,9 x 247,9 x 11,45 mm Hmotnost: od 1,69 kg Záruka: 3 roky Premier Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkPad_T16_Gen_5_Intel?M=21WT000QCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.94 kg |
| EAN: | 199275425271 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 2 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad T |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Dátové siete: | Volitelně |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Nie |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 1 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Karbon a plast |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,69 |
| Farba: | Černá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,3 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 100 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 247,9 |
| Šírka (mm): | 357,9 |
| Hĺbka (mm): | 11,45 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | LPCAMM2 |
| Presný model CPU: | U7-355 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | 10 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 75 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 49 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
