Lenovo TP P14s G6, Ultra 9 285H , 14.5˝ 3072x1920, UMA, 64GB, SSD 1TB, W11Pro, 500N, matnyý, 3y PS 21QT0004CK
Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 (Intel) Operační systém: Windows® 11 Pro, čeština / slovenština / angličtina Procesor: Intel® Core Ultra 9 285H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.4GHz, 24MB Paměť: 2x 32GB SODIMM DDR5-5600 Non-ECC Počet slotů (celkem/volných): (2/0) Maximální velikost:Up to 96GB (2x 48GB DDR5 CSODIMM) Pevný disk: 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0 Sloty pevného disku: Jeden slot M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 14.5'' 3K (3072x1920) IPS 500nits Anti-glare, 100% DCI-P3, 120Hz, Eyesafe®, TÜV Low Blue Light Grafická karta: Integrated Intel® Arc™ 140T GPU Audio: kodek Realtek® ALC3287, Stereofonní reproduktory, 2x 2W, Dolby Atmos®, mikrofon 2x, pole Web kamera: 5,0 MP + IR s privátní krytkou a detekcí lidské přítomnosti Pero: ne Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ne Čtečka otisků prstů: ano Síť: 100/1000M Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (MediaTek Wi-Fi® 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4) Konektory USB: * 1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1) * 1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1), Vždy zapnuto * 2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 3.0 Další konektory: * 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm) * 1x RJ-45 * 1x Bezpečnostní klíčová dírka * 1x čtečka čipových karet * 1x slot pro kartu Nano-SIM Zabezpečení: Bezpečnostní čip Microsoft® Pluton TPM 2.0, Bezpečnostní slot Kensington® Nano™, 2,5 x 6 mm Baterie: Integrovaná 75 Wh Napájení: 100W USB-C® (3-pin) Barva: Černá (Black) Materiál: Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) Rozměry(ŠxHxV): 325.5 x 227.6 x 11.2 / 15.1 Hmotnost: cca 1,6 kg Záruka: 3 roky Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_P14s_Gen_6_Intel?M=21QT0004CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.68 kg |
| EAN: | 199271733981 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad P |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Výdrž na batérie (hod.): | 6 - 8 |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 64 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 96 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 14,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,6 |
| Farba: | Černá |
| Displej - rozlíšenie: | 3072x1920 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,9 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 100 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 64GB (2x 32GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 15,1 |
| Šírka (mm): | 325,5 |
| Hĺbka (mm): | 227,6 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U9-285H |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 75 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Ne |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
