Lenovo Yoga Mini/01IPH11/Mini/U5-325/16GB/512GB/Intel int/W11H/3ROn-Site 91E7000MMK
Yoga Mini 01IPH11 Operační systém: ,Windows 11 Home Procesor: ,Intel Core™ Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 12MB Intel Smart Cache Paměť: ,16GB Soldered LPDDR5X-8533 Počet slotů (celkem/volných): ,0/0 Maximální velikost paměti: ,32 GB Pevný disk: ,512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Grafická karta: ,Integrovaná ,Intel Graphics , Audio: ,ALC3341S Síť: ,1x RJ-45 (2.5GbE) Bezdrátová komunikace: , *Wi-Fi-7 *Bluetooth 5.4 Klávesnice: ,Ne Myš: ,Ne Napájení: ,100W 90% Adapter Přední porty: , *1x Thunderbolt 4 *1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) with USB PD-in *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *1x HDMI® 2.1 TMDS *1x 2.5GbE Ethernet (RJ-45 Porty vlevo: , *1x Thunderbolt 4 *1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) Porty vpravo: *1× zapínací tlačítko se čtečkou otisku prstu Rozšiřující sloty: , *2x M.2 slots (jden pro WLAN, jeden pro SSD) Barva: ,Seashell Rozměry: ,130 x 130 x 48.6 mm Hmotnost: ,0,6 Kg Záruka: ,36 Měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - MiniPC |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.69 kg |
| EAN: | 199275147418 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Intel dedikovaná |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Myš: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | Lenovo Yoga Mini |
| Prevedenie: | Mini PC |
| Ethernet - rýchlosť: | 2,5 Gbs |
| Klávesnica: | Ne |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 1 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 2 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 100 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 1 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Áno |
| Záruka (roky): | 3 On-Site |
| Presný model CPU: | U5-325 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 1 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Farba: | Béžová |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
