Lenovo Yoga Slim 7/14Q8Y11/SD-X2P-42-100/14''/WUXGA/16GB/512GB/Adreno/W11H/Blue/3R On-Site 83QR001XCK
Lenovo Yoga Slim 7 14Q8Y11 * Copilot+ PC * IR kamera pro Windows Hello * MIL-STD-810H military test passed (21 test items) * Lenovo Yoga Tote Sleeve 14'' (modrý) Operační systém: Windows® 11 Home (on ARM), čeština / slovenština / angličtina Procesor: Snapdragon X2 Plus X2P-42-100 (6 jader, Max Turbo up to 4.0GHz (single-core) / 4.0GHz (multi-core), 22MB) NPU: Integrovaná Qualcomm Hexagon NPU, až 80 TOPS Paměť: 16GB integrovaná LPDDR5X-9523 Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0) Maximální velikost: 32GB, nelze navýšit Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Sloty pevného disku: 1x M.2 SSD (max 2TB) Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 14'' WUXGA (1920x1200) OLED 600 nitů (peak) / 400 nitů (typical) lesklý, 100% DCI-P3, 100% sRGB, 60Hz, Eyesafe, Dolby Vision, Flicker Free, DisplayHDR True Black 500, X-Rite Grafická karta: Integrovaný Qualcomm Adreno GPU Audio: 4 stereo reproduktory, 2x 2W (woofery), 2x 2W (výškové reproduktory), optimalizované s Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP), SoundWire®, 4x mikrofon Webkamera: 9.2MP + IR s E-závěrkou Polohovací zařízení: Beztlačítkový vícedotykový touchpad se skleněným povrchem, podpora Precision TouchPad (PTP), 80 x 135 mm Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ne Čtečka otisků prstu: ne Pero: ne Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4) Porty USB: * 3x USB-C (USB4 40Gbps), s USB PD 45-65W a DisplayPort 1.4 Bezpečnostní čip: firmware TPM 2.0 Baterie: integrovaná 70Wh Výdrž baterie: 18.5h (Web browsing@150nits) Napájení: bez adaptéru Barva: Modrá (Cosmic Blue) Materiál: hliník Rozměry: 312 x 221 x 13,9 mm Hmotnost: od 1,17kg Záruka: 3 roky Premium care s Onsite Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/Yoga_Slim_7_14Q8Y11?M=83QR001XCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky konvertibilné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.25 kg |
| EAN: | 199274937331 |
| Audio 3,5mm jack: | Nie |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 0 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 3 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | Qualcomm |
| Typ CPU: | ARM |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Obsah balenia: | Lenovo® Yoga® Tote Sleeve 14 |
| Modelový rad: | Lenovo Yoga Slim 7 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Konektor HDMI: | Nie |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 9523 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,17 |
| Farba: | Modrá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,0 |
| Modelový rad GPU: | Qualcomm Adreno GPU |
| USB 3.x: | Ne |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 13,9 |
| Šírka (mm): | 312 |
| Hĺbka (mm): | 221 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | SD-X2P-42-100 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,0 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 70 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Ne |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 80 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
